UA
  RU

  Принц Гаррі та Меган Маркл не просили дозволу у королеви використати ім'я Лілібет — реакція Єлизавети II 

  Редагувати переклад
  Чергова битва для скандальної пари набирає масштабів. 

  Принц Гаррі та Меган Маркл знову виявилися залученими до незвичайної сварки через ім'я своєї доньки — після того, як пара не попросила у королеви дозволу назвати свою малечу Лілібет.  

  Королівський кореспондент ВВС Джонні Даймонд повідомив в ефірі програми телекомпанії Radio 4 «Today», що Єлизавета «ніколи не питала» її думки про рішення її онука назвати на її честь другу дитину. 

  «Джерело прямо з Палацу повідомив ВВС, що Меган і Гаррі не питали у королеви дозволу використовувати її дитяче прізвисько. У повідомленнях згадувалося, що Гаррі просив у Королеви дозволу назвати новонароджену «Лілібет», але джерело, наближене до королеви, каже, що Єлизаветі ніхто і ніколи не повідомляв про бажання її онука», — написав Даймонд у Твіттері.  

  Ця новина суперечить розповіді герцога та герцогині Сассекських про те, що королева була їх першим адресатом після народження Лілібет 4 червня у лікарні Санта-Барбари, і що вона дала своє благословення на використання свого дитячого прізвиська для правнучки. 

  Але джерела, близькі до «утікачів» членів королівської сім'ї, продовжують наполягати на тому, що принц Гаррі дзвонив своїй бабусі, і вона підтримала його у вирішенні назвати доньку саме таким чином. Тепер вони збираються вжити заходів проти повідомлення від BBC. 

  Принц Гаррі та Меган Маркл не просили дозволу у королеви використати ім'я Лілібет - реакція Єлизавети II -Фото 1

  ASCOT, UNITED KINGDOM — JUNE 19: Принцип Harry, Duke of Sussex і Meghan, Duchess of Sussex, роблячи його Royal Ascot debut, attend the first day of Royal Ascot on June 19, 2018 in Ascot, England. (Photo by Anwar Hussein/WireImage)

  Читай також: Акторка серіалу “Зачаровані” Аліса Мілано має намір балотуватися до Конгресу США 

  «Герцог поговорив зі своєю сім'єю перед оголошенням, фактично, його бабуся була першим членом сім'ї, якому він зателефонував. Під час цієї розмови він поділився своєю надією назвати на її честь дочку Лілібет. Якби вона не підтримала їх, вони б не використали це ім'я», - заявило анонімне джерело із Суссексу. 

  Раніше ми повідомляли, що Гаррі попросив дозволу використати ім'я Лілібет у телефонному дзвінку до народження дитини. 

  "Швидше за все, це був дзвінок про те, що дівчинка скоро народиться, і що герцоги планують назвати її на честь королеви - насправді це не те, чому можна відмовити", - повідомило королівське джерело. 

  Проте джерело також додало, що, ймовірно, це було не головне питання. 

  «Я сумніваюся, що вони взагалі питали – скоріше інформували, – поділилося джерело. 

  Принц Гаррі та Меган Маркл не просили дозволу у королеви використати ім'я Лілібет - реакція Єлизавети II -Фото 2

  Прізвисько «Лілібет» було придумано 95-річною монархією, коли вона була дитиною — тоді вона не могла вимовити своє власне ім'я. Потім його використав її дід король Георг V, а також її покійний чоловік принц Філіп, який помер на початку цього року. Суперечки навколо імені правнучки королеви — останній прояв провалля між герцогами Сассекськими і Букінгемським палацом.  

  «Шокуюча поведінка, і все для того, щоб помститися. Королева повідомила, що не може використати титули, щоб заробляти гроші, але вона не контролює псевдоніми. Гаррі та Меган зроблять усе можливе, щоб “видоїти” якнайбільше з імені дівчинки», - написала в Твіттері біограф королівської родини Анжела Левін. 

  Статті на тему