UA
RU

Про що жінка мовчить: актриса театру та кіно Наталія Васько

Редагувати переклад
Наталія Васько – українська акторка кіно, театру та телебачення, телеведуча. Ми добре знаємо її за фільмами "Гніздо горлиці", "Крути 1918", "Віддана", "Толока" тощо. Талановита й фактурна на екрані, відверта та щира в житті. Сьогодні вона героїня рубрики "Про що жінка мовчить".

Про що жінка мовчить: актриса театру та кіно Наталія Васько-Фото 1

Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто неможна мовчати?

Про свої побутові незручності, якщо ти знаходишся більш-менш у відносному тилу. Про будь-який прояв злочинності, і фраза «неначасі» — токсична.

Коли та із ким останнім часом вам було приємно помовчати?

Мені приємно і говорити, і мовчати зі своїм чоловіком. Просто знаходитися разом, без зобов’язань інформаційно наповнювати наш з ним простір. Він дає мені можливість бути самою собою, без, так би мовити, прикрас.

Коли ви востаннє себе хвалили, а за що сварили?

Коли вдалося зібрати кошти і придбати Монокуляр (пристрій нічного бачення) для знайомого військового з позивним «Вітер». Сварю за те, що цілий тиждень все ніяк не можу записати відео, в якому повинна розіграти сукню від Olena Dats для дівчаток, які донатили по 500 гривень, і допомогли мені придбати той самий Монокуляр, за який, я ж себе і хвалю… От, такі бувають метаморфози. Але я обов’язково зроблю, що обіцяла і переможниця отримає красиву суконку!

Назвіть найкрасивішу річ і чому ви її такою вважаєте?

Це важко назвати річчю, тому що це моя земля — моя Україна! Тут, правда, і трава зеленіша, і небо блакитніше, і сонце привітніше! І люди! Люди, які у нас прекрасні люди! І це не просто слова, я це відчула дуже чітко і ясно, коли, після свого від’їзду, повернулася до України. Сумнівів немає — це моя Батьківщина!

Яким талантом вам би дуже хотілося володіти?

Працездатністю! Багато втрачено можливостей через це.

Якби ви могли залишити тільки один спогад, що б це було?

Народження доньки.

Про що жінка мовчить: актриса театру та кіно Наталія Васько-Фото 2

Що личить сучасним чоловікам, а що не прикрашає сучасних жінок?

Прояв любові до свого — рідного. Бажання впасти у ці дві крайнощі: брутальність або гламурність. Тай взагалі, крайнощі — це прояв глупоти. А людину, чоловіка чи жінку, прикрашає тільки відчуття міри.

Якби вам довелося себе порівняти із алкогольним напоєм чи коктейлем. Ви який?

Текіла. Міцний, багатогранний, далеко не простий ( усміхається ).

До якої поради мами ви не дослухалися, і наразі жалкуєте про це?

Більше цікавитися і пізнавати. Зараз бракує знань, особливо про нас самих, про історію і українців.

Зовнішність якого визнаного красеня завжди здавалася вам перебільшеною? І, навпаки, хто з чоловіків із невиразною зовнішністю видається вам дуже привабливим?

Ален Делон. Але у фільмах «Рокко і його брати», «Басейн» він мені, реально, дуже подобається! Найпривабливіші чоловіки — хлопці з передової! У всіх, майже, прикриті лиця, щоб бути більш невиразними для ворога але… КАПЕЦЬ, ЯКІ ВОНИ КРУТІ ТА СЕКСІ! УСІ!

Чим пахне щастя?

Життям.

Фото: Igor Gaidai

Статті на тему