UA
RU

Про що жінка мовчить: Леся Пак, дизайнерка та засновниця бренду LESI PAK

"Життя переможе" – девіз молодого українського бренду зі Львова
 Lesi Pak, який створює одяг для немовлят. В сьогоднішніх реаліях України ці слова мають ще більш важливий і навіть сакральний зміст. На честь Дня Захисту Дітей ми поговорили із засновницею марки
 Лесею Пак.

Про що жінка мовчить: Леся Пак, дизайнерка та основоположниця бренду LESI PAK-Фото 1

Про що сьогодні не варто говорити вголос, а  про що просто неможна мовчати?

Про що просто неможна мовчати — це успіхи, досягнення або нові ідеї, які можуть бути корисними для тебе або інших. Розповідайте про свої успіхи, сподівання, мрії та цілі. Діліться своїми ідеями і перспективами, що можуть змінити світ навколо вас. А також сьогодні розповідайте про Україну – про її красу, потенціал, культуру та традиції. Всі ми носії українського ДНК і повинні нести його у світ, передавати нашим нащадкам. Передавати українську суть від покоління до покоління – як раз одна з цілей нашого бренду LESI PAK. У кожній колекції ми намагаємося це донести.

А говорити не варто про те, де ви бачили наше ППО і його роботу.

Коли та із ким останнім часом вам було приємно помовчати?

Для мене мовчання є способом возз’єднанням з істинним собою. Споглядаючи мовчки за природою я можу повністю зануритись в свій світ, зрозуміти, що мені потрібно. Внутрішній діалог — найгучніший діалог для мене. Люблю мовчати зі собою на одинці, блукати недрами спогадів та знаходити відповіді, це наче квест чи медитація, в якій я знаходжу нові ідеї, відповіді чи просто мрію.

Саме цей найгучніший діалог відбувається на природі – через її споглядання. Ти наче втягуєш в себе навколишнє, щоб зануритись у внутрішнє.

Коли ви в останнє себе хвалили, а за що  сварили?

Мені завжди хочеться зробити більше і більше для нашого бренду LESI PAK — ми створюємо образи для дітей, їх перші в житті ошатні сукні, і хочеться, щоб вони були ідеальні. Тому іноді можу себе сварити, що не втілила у життя ту чи іншу ідею. Хвалила – коли отримала відгуки від клієнтів, що хрестильна сукня LESI PAK тепер буде першою реліквією їх родини. Отримати такі слова – це щастя.

Назвіть найкрасивішу річ і чому ви її такою вважаєте?

Моя юність пройшла в концертному залі, де ми з моїми коліжанками старанно відпрацьовували хореографії, адже були учасниками народного ансамблю танцю «Покуття».

Керівниця ансамблю була не тільки хореографом — постановником, а й етнографом, тому костюми були в нас бездоганні, які по крихтах збирались по селах. Вишиванки, кептарі, запаски ідеально поєднувались між собою. Ці костюми були справжнім втіленням краси.

Про що жінка мовчить: Леся Пак, дизайнерка та основоположниця бренду LESI PAK-Фото 2

Яким талантом вам би дуже хотілося володіти?

Завжди мріяла грати на фортепіано. Моя донечка вчилась у спеціалізованій музичній школі, де я разом з нею вчила ноти, аби краще виконувати домашню роботу. Вчителем я була хорошим, але грати навчилась поки лише вона.

Якби ви могли залишити тільки один спогад,  щоб це було?

Цих спогадів було б два, адже це народження моїх двох дітей.

Що личить сучасним чоловікам, а що не прикрашає сучасних жінок?

Будь-якій людині, незалежно від статі, личать ввічливість і доброта, а не прикрашають грубість і нахабність. Просто ставтеся до людей так, як бажаєте, щоб ставилися до вас. Усміхніться — і отримаєте усмішку у відповідь, подайте руку і подадуть вам. Все у житті простіше, ніж здається.

Якби вам довелося себе порівняти з  алкогольним напоєм чи коктейлем. Ви який?

Мені як мешканці Львова набагато ближче кава — що може бути краще за ідеальне еспресо?

Про що жінка мовчить: Леся Пак, дизайнерка та основоположниця бренду LESI PAK-Фото 3

До якої поради мами ви не дослухалися, і наразі жалкуєте про це?

Йти за своєю мрією є корисною порадою, до якої варто всім дослухатися. Я завжди мріяла бути дизайнером, але відмовляла собі в цьому.

Вже пройшло багато часу від моменту, коли себе запитувала: «Ким я хочу стати», але зрозуміла, що як-не-як мрії дитинства рано чи пізно наздоганяють нас. Ця мрія «стати дизайнером» вилилась у бренд Lesi Pak.

Зовнішність якого визнаного красеня завжди здавалася вам перебільшеною? I, навпаки, хто з чоловіків із невиразною зовнішністю видається вам дуже привабливим ?

Захват від зовнішності Бреда Пітта на мою думку надто перебільшений, хоча розумію, що він красень. Подобається Адам Драйвер хоча прихильниць в нього точно менше.

Чим пахне щастя?

Піони спали на думку першими. Ці квіти асоціюються у мене з щастям.

Вперше я це зрозуміла дитиною. Це був кінець травня, я йшла на город, зрізала піони, щоб подарувати їх вчительці на останній дзвоник. Аромат цих квітів означав, що тепер мене чекає безтурботне літо в Коломиї.

Тепер я просто насолоджуюся їх ароматом.

Читайте також: MATCH DENIM СТВОРИВШИ БЛАГОДІЙНУ ІГРАШКУ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ  

Статті на тему