UA
  RU

  Про що жінка мовчить: Валерія Ісхакова, гурт Karoon

  Редагувати переклад
  Цього року київський дме Karoon випустити свій перший альбом "Тихіше". Шкіряна пісня на альбомі описує різні етапи стосунків у парі. Солістка гурту Валерія відповіла на запитання рубрики Marie Claire Ukraine.

   

  Про що жінка мовчить: Валерія Ісхакова, гурт Karoon-Фото 1

  Фото: instagram/lerakaroon

  Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто не можна мовчати?

  Наприклад, мені боляче чути на вулицях Києва російську музыку. Мені боляче, що деякі продовжують споживати російський контент. Я не дуже люблю на собі брати роль виховательки і казати, що кому робити, але все-таки гадаю: чим більше ми зараз споживатимемо українського, тим краще для нас. Тому вирішила перейти на українську мову у побуті. Я розумію, як це важко для людини, яка весь час знаходилася у російськомовному середовищі. Я сама російськомовна, закінчувала російськомовну школу, тож коли я вирішила вчити українську, було справді важко. Деякі звуки просто не піддавалися. Але трішки вдосталь, системи і бажання зробили своє діло. Якщо ви хочете переходити на українську, мені здається, варто сприймати навчання не як муки, а як розвагу. Можливо, є якийсь розмовний клуб у вашому місті, де можна знайти однодумців, друзів чи навіть хлопця.

  Коли та з ким останнім часом вам було приємно помовчати?

  Я взагалі в останній годині зрозуміла, що мені дуже комфортно бути на самоті, я обожнюю мовчати. Єдиний, з ким поки комфортно мовчати, це мій чоловік Тарас. Тож якщо у мене немає настрою чи сил говорити, я намагаюся уникати зустрічей з людьми.

  Коли ви останній собі хвалили, а за що зварили?

  Хвалю за те, що вдалося пропрацювати образ свого тіла та почати сприймати собі із зайвими кілограмами. Я для себе ухвалила рішення, що більше ніколи не буду сидіти на дієтах і дуже радію, що щиро вважаю себе вродливою і мені байдуже, що думають інші. Зварю собі іноді по якихось дрібницях, але вважаю, що це непродуктивно і краще розбиратися, чого вчинила саме так. У цьому дуже допомагає психотерапія.

  Ѓазвіть найРерасивіу СЂС–С‡ С– СЗРѕРјСѓ РІРё С—С— такоя вважаєте ?

  Герб України – тризуб. Дуже подобається його вигляд: ніби просто, але водночас цікаво. А який сенс закладено… Воля. Найцінніше для кожного українця.

  Яким талантом вам би дуже хотілося володіти?

  Хотілося б ніколи не втомлюватись і мати безліч енергії. Щоб мати більше робити і для себе, і для суспільства.

  Якби ви могли залишити тільки одне спогад, що б це було?

  Я не дуже люблю жити мемуарами, більше люблю планувати майбутнє.

  Вважаю, що головне спогади багатьох українців попереду – звістка про нашу победу. Уявіть, що буде коїтися на вулицях, увіть цей щасливий екстаз. Я думаю, що це найщасливіше спогад буде з нами назавжди!

  Про що жінка мовчить: Валерія Ісхакова, гурт Karoon-Фото 2

  Фото: instagram/karoonband

  СРРРСРРСРРСРРСРРСРРСРРСРРСРРСРРРСРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРСРРРРРРРРСРРСРРРРРСРРСРРРСРРСРРСРРРСРРСРРРСРРСРРРСРРСРРСРРРСРРСРРРѓРѓСѓРЈРѓРѓСѓСѓСћРѓРѓРѓСѓСѓРѓРѓСѓСѓ ?

  Знову ж таки вважаю, що кожен сам для себе має це зрозуміти і встановити межі того, як комфортно жити цю життя. Не візьму на собі відповідальність говорити, що щось комусь не личить чи не прикрашає. Але агресія у будь-якому прояві – це дуже прикро.

  Якби вам довелося собі порівняти із алкогольним напоєм чи коктейлем. Ви який?

  Сидр, що наливають на українському музичному фесті.

  До якого поради мами ви не дослухалися і наразі жалкуєте про це?

  Дуже шкодую, що не дослухалася до маминих порад і завжди робила експерименти із волоссям. Що тільки не робила: різні стрижки, блонд, навіть голилася під нуль. А зараз я дуже хочу довгі коси, тож відпускаю.

  Зовнішність якого визнаного красеня завжди здавалася вам перебільшеною? І, наоборот, хто з чоловіків із невиразною зовнішністю видається вам дуже привабливим?

  Зовнішність для мене взагалі не є важливою. Шкірну зовнішність можна зробити більш привабливою, тому зараз дивуюся лише на поступки. До повномасштабного вторгнення мені подобався Адам Драйвер. Зараз мені взагалі байдуже, що там за кордоном.

  Захоплююсь тільки нашими українськими чоловіками, захисниками. Валерій Залужній – просто краш.

  Чим гахне щастС?

  Мирним, безтурботним літнім днем ​​на українському музичному фесті. Дуже сумую за цим.

  Читайте також: SMALL TALK: АКТОР АНДЕРС ДАНІЄЛЬСЕН ЛЬЄ ПРО ФІЛЬМ «НАЙГІРША ЧОЛОВІК У СВІТІ», УСПІХ ТА ХІМІЮ ПОЧУТТІВ

  Статті на тему