Edit page title Арнольд Шварценеггер і Керрі-Енн Мосс зіграють у другому сезоні серіалу FUBAR
Edit meta description Арнольд Шварценеггер повертається. Актор знову зіграє роль секретного агента Люка Бруннера у другому сезоні серіалу FUBAR.

Close edit interface
UA
RU

Арнольд Шварценеггер і Керрі-Енн Мосс зіграють у другому сезоні серіалу FUBAR

Арнольд Шварценеггер повертається. Актор знову зіграє роль секретного агента Люка Бруннера у другому сезоні серіалу FUBAR.

серіал FUBAR 2 сезон Арнольд Шварценеггер і Керрі-Енн Мосс

У Netflix повідомили, що днями стартували зйомки другого сезону шпигунсько-пригодницького серіалу FUBAR. Головну роль — секретного агента Люка Бруннера — знову зіграє Арнольд Шварценеггер. Творці серіалу пообіцяли, що новий сезон буде ще більш яскравим і веселим. 

Арнольд Шварценеггер і Керрі-Енн Мосс зіграють в іншому сезоні серіалу FUBAR-Фото 2

«Люк Бруннер — ветеран ЦРУ, який донедавна мав вийти на пенсію. Після його останньої місії з порятунку іншого оперативника (ним була його дочка Емма) він повернувся. Та зіткнувся віч-на-віч з новими лиходіями. І це жінка з минулого Люка, яка загрожує знищити світ. Якщо вона спершу не знищить його життя», — розкривають сюжет автори. 

серіал FUBAR 2 сезон Арнольд Шварценеггер і Керрі-Енн Мосс

У новому сезоні з’явиться ще одна зірка — акторка Керрі-Енн Мосс, виконавиця ролі Трініті у фільмах «Матриця». Вона зіграє роль Грети Нельсо, колишньої шпигунки зі Східної Німеччини, з якою у Люка був роман. В інших ролях зніматимуться Форчун Файмстер, Тревіс Ван Вінкл, Джей Барушель, Апарна Бріел, Енді Баклі, Мілан Картер, Фабіана Уденіо та Барбара Єва Гарріс. Другий сезон FUBAR складатиметься з 8 серій. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Netflix

Читайте також: «ВЕНЗДЕЙ» ПОВЕРТАЄТЬСЯ НА ЕКРАНИ: В ІРЛАНДІЇ РОЗПОЧАЛИСЯ ЗЙОМКИ ДРУГОГО СЕЗОНУ СЕРІАЛУ

Статті на тему