UA
RU

Шкільна освіта під час блекауту: в Україні з'явився мобільний застосунок для навчання дітей без світла та інтернету

Редагувати переклад

Довготривалий карантин та війна зробили вже звичним дистанційне шкільне навчання дітей.

Зі всіма його плюсами та мінусами. Але через постійні відключення світла і як наслідок відключення інтернету у всіх регіонах України, що значно почастішали, стає неможливою навіть така форма отримання освіти. Але кмітливість, підприємливість та незламність українців, здавалося б у безвихідних ситуаціях, уже не раз дивувала не лише самих українців, а й увесь світ.

Шкільна освіта під час блекауту: в Україні з'явився мобільний застосунок для навчання дітей без світла та інтернету-Фото 1

Команда українських розробників з віртуальної школи Unicorn School знайшли вихід та створили перший у світі мобільний застосунок для смартфонів та планшетів, що дозволяє продовжувати навчатись навіть під час блекауту. Завдяки функції розумного завантаження навчальний матеріал з усіх предметів кожного дня дистанційно завантажується вчителями прямо в пристрій, а дитина має змогу вже в додатку вчити уроки, навіть без світла та інтернету. А також виконувати домашні завдання в додатку, який автоматично відправить їх на перевірку вчителю одразу ж при відновленні звʼязку з інтернетом. При цьому в учня залишається доступ до підручників та понад 17 000 інших методичних матеріалів. Дитина в залежності від ситуації може обрати який предмети вчити саме зараз, не привʼязуючись до розкладу, а після кожного пройденого уроку є перевіркові завдання. 

Шкільна освіта під час блекауту: в Україні з'явився мобільний застосунок для навчання дітей без світла та інтернету-Фото 2

Але унікальність застосунку те тільки й не стільки в автономності. Навчання в застосунку школи Unicorn проходить у форматі комп’ютерної гри, замість нудного сидіння в класі або Зумі, де учень стає головним героєм з персональним аватаром – лицарем чи принцесою у казковому онлайн-королівстві. Уроки оформлені в ігровому стилі з візуалізацією кожного предмета. Ця методика класичної освіти в поєднанні із захоплюючим гейміфікованим підходом, що полягає в розумінні мотивації як рушійної сили в освіті дитини. До звичайних оцінок учень отримує чарівні кристали, золоті монети, кубки та інші нагороди, які дозволять “прокачати” свого аватара та перейти на наступний рівень – отримати доступ до наступного рівні гри – нової теми навчальної програми. Все це мотивує дитину на отримання саме знань, а не оцінок. Батьки при цьому отримують детальну статистику, як за часом навчання, так і за його ефективністю та результативністю, а також зворотний зв’язок від викладачів.

Шкільна освіта під час блекауту: в Україні з'явився мобільний застосунок для навчання дітей без світла та інтернету-Фото 3

Навчання учнів з 5 по 11 класи проходить за ліцензією та програмою, яка відповідає всім вимогам Міністерства Освіти та Науки України. Учнів готують до складання ДПА та ЗНО, а у разі успіху вони одержують атестат державного зразка.

Читайте також: Роль культури під час війни: інтерв'ю з українськими фотографами Константином та Владою Ліберовими

Методика освіти школярів Unicorn School була розроблена групою педагогів найвищої кваліфікації, кандидатами та докторами наук, доцентами, призерами конкурсу “Вчитель року” на чолі з доктором педагогічних наук та засновником Комп'ютерної Академії IT STEP Дмитром Корчевським. 

Завантажити застосування та зареєструвати дитину в школі можна для платформ IOS та Android на сайті розробників

Статті на тему