Символ жіночої сили: розіграш прикраси від команди вистави “Косачка” та ювелірного бренду á propos

Редагувати переклад
3 грудня в Києві відбулася прем’єра пластичної вистави “Косачка”, створена командою сучасного танцю Procontemporary разом із музикантками та візуальними мисткинями і митцями. Присвячена дослідженню жіночої сили та інтерпретуючи міф про плем’я жінок-воїтельок, вистава звертається до досвіду поколінь українських жінок і присвячується жінкам, які сьогодні боронять нашу землю.

Символ жіночої сили: розіграш прикраси від команди вистави “Косачка” та ювелірного бренду á propos-Фото 1

Надихнувшись ідеєю “Косачки” молодий ювелірний бренд á propos розробив ексклюзивну ювелірну прикрасу зі срібла. Разом із командою Procontemporary вони ініціюють благодійний розіграш прикраси на підтримку українських жінок-військових.

Косачка — це жінка-воїтелька, тому наш кулон-бутоньєрка нагадує по формі піхви меча. Ми надихалися гарнітурою портупейного поясу, знахідкою з сарматського кургана біля с. Пороги Ямпільського району на Вінниччині. Адже саме сарматських жінок ймовірно і кликали косачками. Для нас цей кулон — символ сили жінок-воїтельок, які здобувають перемогу на полі бою і повертаються додому з польовими квітами”, – розповідає ювелір і співзасновник á propos Ярослав Клюй. 

Символ жіночої сили: розіграш прикраси від команди вистави “Косачка” та ювелірного бренду á propos-Фото 2

Розіграш унікальної срібної бутоньєрки від á propos триватиме тиждень. Взяти участь у розіграші, можна задонативши на спеціально створену банку: https://send.monobank.ua/jar/4J4DPiLoLj

Вартість 1 кроку — 200 грн, чим більше кроків — тим більше шансів на виграш. Переможець чи переможниця будуть обрані серед усіх учасників випадковим методом, через сервіс random.org, і оголошені в соцмережах á propos іProcontemporary.

Кошти, зібрані з розіграшу, будуть направлені на актуальні збори на підтримку жінок-військових, на потреби Жіночого ветеранського руху і відзвітовані в соцмережах.

Символ жіночої сили: розіграш прикраси від команди вистави “Косачка” та ювелірного бренду á propos-Фото 3

Символ жіночої сили: розіграш прикраси від команди вистави “Косачка” та ювелірного бренду á propos-Фото 4
   

Фото і відео: Антон Кулеба

Читайте також: «СИЛА І ДУХ НАШИХ ВОЇНІВ ЗАРАЗ ДАЮТЬ НАМ ЕНЕРГІЮ В МИСТЕЦТВІ»: СОЛОМІЯ КИРИЛОВА, АКТРИСА ТА МУЗИКАНТКА 

Статті на тему