UA
RU

Скрізь бачите повторювані числа: що це може означати

Останнім часом почали бачити однакові числа на годиннику чи на інших предметах? Це не так. 

Можливо, ви не вірите у знаки Всесвіту, але нумерологи впевнені, що цей феномен не просто випадковий збіг.

Скрізь бачите повторювані числа: що це може означати-Фото 1

12:12, 333, 22:22 і ще багато різних комбінацій цифр, що повторюються, почали систематично з'являтися у моїй житті. Існує така традиція: якщо загадувати бажання, коли бачиш однакові числа – воно обов'язково збудеться. Я так і робила, але в результаті отримала зовсім не те, чого хотіла. У будь-якому разі, такі збіги мають своє трактування. Розбираємось, що саме означають числа, що повторюються. Нумеролог Морган Летто і Джесіка Серато надали роз'яснення кожній цифрі.

Комбінація 111/1111

 

Цю комбінацію вважають цифрами-посланням від ангелів. Така комбінація говорити про те, що ви йдете по правильному життєвому шляху і робите все вірно. Одиниці означають, що ви хочете шукати щось нове з точки зору своєї особистості або з'ясовуєте свою енергетику. І якщо ви ще не почали цього робити, то зараз саме вдалий час.

А як щодо роботів? Проводьте більше години на самоті та влаштовуйте побачення самі з собою. Почніть вести щоденник, практикувати прийняття тіла та витрачати гроші на собі — будьмо реалістами, іноді за гроші можна купити щастя. Визнання внутрішньої власної гідності – це шлях до того, хто ви є, чого ви хочете і де ви бачите собі в майбутньому.

Комбінація 222/2222

Такий збіг говорити про те, що зараз час розібратися з тими проблемами, які вас пригнічували і які руйнують ваш внутрішній світ. Ці числа відомі як символи рівноваги, відносин і підвійності у духовній спільноті

Джессіка зазначила, що у певні моменти ви можете відчувати, що «ваша інтуїція намагається говорити з вами — можливо, вона шепоче», і що настав час бути спокійним і терплячим із своєю внутрішньою мудрістю. Повторення 2 – це час для визнання міцних стосунків – романтичних чи платонічних. Можливо, це період для розрішення стосунків чи час для налагодження зв'язків з давніми знайомими.

Комбінація 333/3333

Цей знак казатиме про інтуїцію, творчість, духовність та саморозвиток. Як істинний знак божественності, бачити 3 у будь-якому порядку визнається як прояв розуму, тіла і духу. Морган зазначила, що ці числа асоціюються зі «свідомістю Христа» — або з вашим джерелом божественної інтуїції — і є мотивацією творити та ділитися своєю роботою. Така комбінація є знаком зцілення, тому це чудова можливість допомогти зцілити собі та інших. 

Що робити, якщо побачите 3333? Надішліть своє резюме на роботу своєї мрії, почніть свій бізнес чи навчання. Це число говорити про те, що час зробити вирішальні кроки та втілювати свої ідеї у життя.

Комбінація 444/4444

Ця цифра означає практичність, стійкість, раціональність та правильний вибір. Нумеролог зауважила, що це також може бути нагадуванням про те, що ці елементи можуть існувати «всередині вас, а не приходити із зовнішнього джерела». Тобто, якщо у вас на даному етапі життя все неорганізовано, цей період є сприятливим для того, щоб усе структурувати і розставити по полочках. Бачіті 4444 — це знак того, що фізичні речі, які ви завжди хотіли, доступні вам зараз. 

А як щодо роботів? Можна серйозно замислитись над придбанням будинку, створенням сім'ї, переїздом тощо.

Читайте також: Чому зараз турбота про себе особливо важлива і з чого почати?

Комбінація 555/5555

Число 5 несе у собі наступні смисли: трансформацію, зміни, відкриті дороги до новизни. Відоме як число спонтанності, Морган закликала тих, хто бачити ці повторювані числа, йти за потоком нових змін. Цей «період радикальної трансформації» є ознакою того, що варто більше досліджувати собі, подорожувати і перестати бути настільки серйозним. Подібно до 333, повторювані 5-ки набагато ширші. Вона додала, що важливо «відкрити собі для нових відкриттів». 

Настав час дозволити собі побачити світ. Життя полягає у тому, щоб відкривати нові горизонти, постійно дозволяти собі розвиватися. 

А як щодо роботів? Забронюйте самостійну поїздку, сплануйте міні-відпустку на вихідних чи вирушайте у довгострокове подорож з квитоком в один кінець. Всесвіт дає вам для цього зелене світло.

Скрізь бачите повторювані числа: що це може означати-Фото 2

Комбінація 666/6666

Така магічна комбінація цифр означає внутрішній голос, почуття і відчуття, можливість знайти відповіді у собі. Хоча це число завжди трактують як щось погане, воно набагато сильніше, ніж здається. Джессіка зауважила, що повторення шістьох може «нагадати вам про карму». Це нормально відчути своєрідне природне відновлення балансу, і це є основою для створення команди — чи то у сфері шлюбу, сім'ї чи дружби. 

Відома як цілюща енергія, 6 також є уявленням про інь і ян. Повторення шісток є ознакою балансування ваших чоловічих та жіночих енергій.

А як щодо роботів? Якщо ви помітили, що застрягли в постійному керуванні, відступіть від цього і дозвольте собі отримувати задоволення від своєї праці. Якщо ви помітили протилежне, увійдіть у свою чоловічу енергію, вживши заходів, які допоможуть вам розвинути свою кар'єру.

Комбінація 777/7777

7 завжди сприймається як символ щастя та удачі, здатності до самоаналізу, геніальності та езотеричних знань. Повторення цих чисел означає, що наразі час для дослідження та саморефлексії. Якщо ви починаєте новий етап навчання, чи працюєте на новій роботі або освоюєте нову навичку, Морган радить «зосередитися на зв'язку зі своєю вищою силою і знову підключитися до своєї духовної практики». Це сигнал заглибитись у собі і по-максимуму почати використовувати свої внутрішні сили. 

Що робити? Зосередьтеся на своєму хобі або підвищіть свою продуктивність. Це також чудове нагадування про те, що труднощі, які ви переживаєте, скоро змінюватимуться на позитивні результати, хоча все може здатися складним чи нескінченним.

Комбінація 888/8888

8 – це мудрість і помірність, духовні знання та зміни в житті. Бачити повторювані вісімки — це знак зосередженості на самовдосконаленні та цілеспрямованості. Морган говорить, що це момент, коли «Всесвіт говорити вам, що ви знаєте, хто є і яка у вас мета, тож настав час стати лідером». Вона також зазначила, що це період фінансової стабільності та багатства. Подібно до повторення одиниць, бачити багато є ознакою того, що потрібно більше зосередитися на найвищому почутті ідентичності. Але цей набір чисел більше сконцентрований на тому, щоб передати вашу ідентичність у загальне утворення. 

Що робити? Хоча ви, можливо, отримали підвищення чи підйом ваших бізнес-справ, не дозволяйте собі зупинятися на досягнутому. Вдосконалюйтесь, щоб у майбутньому отримувати ще більше від Всесвіту.

Комбінація 999/9999

Це число трактується як розвиток, самовдосконалення та навчання, можливість розпочати нову справу. Нумеролог зазначає, що «це енергія завершення і що щось наближається до кінця». Настав час звільнити місце для чогось нового і почати нову історію. Це еволюційна частина життя, яка сигналізує про нові починання разом із вашим новим знанням про себе. Настав час потішити собі! Незалежно від того, чи ви щойно звільнилися, закінчили професійні курси чи пройшли через важкий період у життя, настав час святкувати нові починання. Важливо також дати собі годину для відпочинку та відновлення в цю годину.

Комбінація 1010

Дивіться і трактуйте цю комбінацію, як 11. Це символ «призвань мислити нестандартно та прокладати новий шлях». Це ознака інновацій та новаторства є повідомленням про невідкладність діяти швидко.

Комбінація 1212

Підвоєні 1 і 2 є репрезентацією збалансованої дії та послідовності. Джессіка трактує це число ангела як сигнал «потрапити до центру уваги» і повернути собі підтримку, яку надає вам Всесвіт. Це також може означати делегування справ, адже зараз ви відчуваєте себе перевантаженим.

Оскільки ви бачите, що ви втратили рівновагу, Морган намагається «практикувати довіру та дозволяти іншим підтримувати вас», особливо тому, що це було важливо для вас у минулому.

Що зробити у цей момент? Варто зателефонувати другу, частіше відвідувати сім'ю або спробувати нову терапію. З іншого боку, також важливо ідентифікувати односторонні стосунки чи партнерів, які не відповідають взаємністю. Щоб не відчувати вигорання, краще вжити заходів якнайшвидше.

Фото:unsplash.com

Статті на тему