UA
RU

Small Talk: Люсія Бондар, медіаменеджерка і видавчина, авторка ILLUSTRATION in Ukraine

Редагувати переклад
Люсія Бондар – досвідчена медіаменеджерка та видавчина, основниця та керівниця видавництва CP PUBLISHING, авторка серії книжок про дизайн, інтер'єр, арт. Розповіла про арт та свою симпатію до українських ілюстраторів.

Люсія ілюстратори

Як виникла ідея створити цю книгу?

Ідея створити книгу ILLUSTRATION in Ukraine виникла після того, як я побачила у соцмережах інформацію про клуб українських ілюстраторів PICTORIC. Мене зацікавила їхня діяльність, ми познайомилися, приємно поспілкувались і вирішили створити цю книгу!

Коли ви вперше відкрили для себе українських ілюстраторів?

До знайомства з PICTORIC я бачила роботи українських ілюстраторів на різних виставках, звертала увагу на їх навчання у соціальних проектах.

українські ілюстратори 6

українські ілюстратори 4

українські ілюстратори 7

Які з подій, проектів українських ілюстраторів ви вважаєте справжнім проривом?

PICTORIC організовують дуже багато виставок та інших івентів, у тому числі міжнародних, для популяризації української ілюстрації та візуального мистецтва в цілому. Думаю, що всі їхні проекти дуже цікаві та важливі.

Справжній прорив для мене це, звичайно, наша книга. Роботи, представлені у виданні, найкращим чином відображають внутрішній світ та талант кожного художника. Це зріз робіт, які формують обличчя української ілюстрації сьогодні.

Я особливо захоплююся українськими сучасними ілюстраторами. Маю календар від Марічки Рубан та колаж від Анни Lee. Чиї роботи прикрашають ваш будинок, робоче місце?

Мій дім та офіс прикрашає наразі саме книга ILLUSTRATION in Ukraine, де зібрані роботи 30 художників. Кожен із них — зі своїм внутрішнім світом, індивідуальністю та баченням навколишнього світу.

Фото надала пресслужба

Читайте також: Sustainability Guide: 10 правил як харчуватися усвідомлено та почуватися добре

Статті на тему