UA
RU

Small Talk: Тіна Кароль про композицію One nation under love, місце сили та перший поцілунок

Редагувати переклад
У День незалежності України Тіна Кароль презентувала композицію One Nation Under Love. One nation under love – це соціальна пісня, написана й посвячена Україні легендарною американською композиторко Дайан Воррен, володаркою премій Oscar, Golden Globe, Grammy Awards, Emmy Awards і авторкою хітів Вітні Г'юстон, Тіни Тернер, Шер, Селін Діон. Про роботу над композицією, місця сили та галас, який надихає Тіна Кароль розповіла в інтервю Marie Claire.

Small Talk: Тіна Кароль про композицію One nation under love, місце сили та перший поцілунок-Фото 1

Тіно, ви довго розмірковували над рішенням — стати виконавицею пісні Дайан Воррен?

Звісно, я не розмірковувала довго! Певний час я намагалася відшукати та створити музичний проєкт в США саме з соціальною місією. І несподівано доля звела мене з прекрасними людьми та з чудовою Дайан! І проєкт One Nation Under Love стався! Наразі наша задача: відкривати Україну для людей цивілізованого світу. Показувати, яка вона потужна, талановита, прогресивна. Один із важливих факторів презентації нашої ідентичності через проєкт One Nation Under Love — це відкривати людям творчу та музичну Україну, об’єднувати її з прогресивним світом.

Служити на славу Україні — це честь, гордість, радість та місія мого життя!

Ви були знайомі з творчістю Дайан до проєкту One Nation Under Love?

Композиції, створені Дайан Воррен знають всі, але просто не знають, що вона їхній автор. ( Усміхається.) Я жартую, хоча це так і є. З її піснями у багатьох пов’язані приємні спогади. Особисто я танцювала під її пісні ще на шкільних дискотеках. Ну хто не знає One Break My Heart Тоні Брекстон? Хто не цілувався під цю пісню? ( Сміється .)

Треки Дайан Воррен протягом багатьох поколінь — «номер один»! Вони уособлюють у собі кохання та розлуку, життєлюбство та мрії одночасно багатьох людей на планеті. Дайан — одна з найпродуктивніших авторок у США, найбільш номінована на головні музичні премії світу.

Small Talk: Тіна Кароль про композицію One nation under love, місце сили та перший поцілунок-Фото 2

Яке ваше місце сили в Україні?

Вся Україна — це місце сили! Немає куточка, який би не надихав і людей, які б не надихали. Безумовно, люблю свій дім, своє подвір’я, свій город… Безумовно люблю Карпати: вони як колиска натхнення для мене. Там є особливі місця, в яких ти слухаєш тишу, слухаєш природу.

У вас величезний досвід у виконанні хітів. Чи є секретна складова, яка допомагає композиції стати хітом?

Секретний інгредієнт — це щирість. А ще дуже важливе натхнення. Натхнення — це тематичний, емоційний, творчий поштовх, схожий на те відчуття, коли ви запалюєте сирничок, і від однієї іскри зав’язується полум’я. Натхнення — це момент, коли горить найяскравіше світло в душі. Й пишуться наголовніші пісні в житті.

Small Talk: Тіна Кароль про композицію One nation under love, місце сили та перший поцілунок-Фото 3

Який сторонній галас вас надихає?

Не люблю, коли дуже голосно, коли люди сваряться і розмовляють дуже голосно. Щодо звуків, які надихають… Це звук води, звук природи, але у своєму загальному масштабі. Лише в природі є ідеальна гармонія та велич спокою.

Який антивоєнний твір ви вважаєте геніальним?

Пророчі рядки нашого генія Ліни Костенко, які я залюбки процитую: « Ми воїни. Не ледарі. Не лежні! І наше діло праведне й святе. Бо хто за що, а ми за незалежність! Отож нам так і важко через те ».

Читайте також: ФІЛЬМ ШОНА ПЕННА «СУПЕРСИЛА» ВИЙШОВ В АМЕРИКАНСЬКИЙ ПРОКАТ  

Статті на тему