UA
RU

Фільм Шона Пенна «Суперсила» вийшов в американський прокат

Редагувати переклад

Документальний фільм Шона Пенна «Суперсила» про війну в Україні вийшов в американський прокат. Стрічку демонструє мережа Paramount+.

Шон Пенн "Суперсила" американський прокат

У листопаді 2021 року американський актор і режисер Шон Пенн приїхав до Києва робити фільм про Майдан. Актор знімав на алеї Героїв Небесної Сотні. Далі планував відвідати зону ООС та місто Маріуполь. В день повномастабного вторгнення росії в Україну — 24 лютого 2022 року — Шон Пенн перебував у Києві. Він продовжував знімати все, що відбувалося у ті дні. Фільм про Майдан став фільмом про повномасштабну війну, про сучасну історію України, сміливість і силу українців. 

Світова прем'єра документальної стрічки «Суперсила» відбулася на Берлінському міжнародному кінофестивалі. Фільм показали поза конкурсом в програмі Berlinale Special Gala. Після показу глядачі аплодували творцям стоячи. 

18 вересня «Суперсила» вийшла в американський прокат в мережі Paramount+. Напередодні у Вашингтоні пройшов передпоказ фільму. На ньому були присутні Шон Пенн, 52-га спікерка Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі, конгресмен Ерік Суолвелл. У промові Шон Пенн закликав посилити військову допомогу Україні. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Paramount+

Читайте також: ФІЛЬМ «20 ДНІВ У МАРІУПОЛІ» ПРЕДСТАВЛЯТИМЕ УКРАЇНУ НА ПРЕМІЇ «ОСКАР»

Статті на тему