UA
RU

До Великодніх свят у Софії Київській створять інсталяцію з квітів: коли її можна побачити

Редагувати переклад

До Великодніх свят у Софії Київській флористи створять унікальну інсталяцію з квітів. Також у програмі — майстер класи для усіх бажаючих.

До Великодніх свят у Софії Київській створять інсталяцію з квітів: коли її можна побачити-Фото 1

У Національному заповіднику «Софія Київська» до Великодніх свят створять унікальну інсталяцію з квітів. Над проєктом працюватимуть флористи. Квіткову конструкцію збиратимуть 18 та 19 квітня. Для відвідувачів інсталяція буде відкрита 20 квітня. У програмі офіційного відкриття — лекція протоієрея Георгія Коваленка і професійні майстер-класи для усіх бажаючих.

«Великодні вихідні» — чудова можливість поринути в атмосферу великоднього свята та насолодитися красою природи в Софії Київській. Усі охочі зможуть насолодитись чарівною великодньою інсталяцією, яка буде попередньо створена запрошеними флористами на майстер-класі. Його проведе міжнародний флорист Олена Дручан», — поділилися подробицями організатори події.

На Великдень в історичній Софії Київській також заплановане святкове дійство. Це буде спільна ініціатива Національного заповідника «Софія Київська», Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара». А також київських фольклорних гуртів та ансамблю стародавньої музики «Хорея козацька».

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Національний заповідник «Софія Київська»

Читайте також: ВІДКРИЛАСЯ ВИСТАВКА РОБІТ СТУДЕНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ АКАДЕМІЇ БОЙЧУКА «НЕЗЛАМНІСТЬ ТРАДИЦІЙ»

Статті на тему