Соломія Вітвіцька, Тарас Цимбалюк, Тоня Ноябрьова: хто відвідав прем’єру «Королівства тварин»

Редагувати переклад
У київському кінотеатрі «Оскар» відбулася прем’єра фільму «Королівство тварин». Це фантастична пригодницька картина з Роменом Дюрісом («Три мушкетери: д'Артаньян», «Ейфель») та Адель Екзаркопулос(«Злодійки», «Життя Адель»).

Соломія Вітвіцька, Тарас Цимбалюк, Тоня Ноябрьова: хто відвідав прем’єру «Королівства тварин»-Фото 1

Гостями української прем’єри стали телеведуча та блогерка Соломія Вітвіцька, актори Тарас Цимбалюк і Тимур Асланов, блогерки Галина Смернова, Міла Заболотна, Таня Перчик, Вікторія Олійник, Маргарита Хілько, співачки Софія Єгорова та Розалі Номбре, модель і діджейка Олімпія Вайтмусташ, журналіст Юрій Марченко, режисерка Тоня Ноябрьова та інші.

За сюжетом картини світ охоплює хвиля мутацій, які перетворюють звичайних людей на тварин. Головний герой, на ім’я Франсуа, робить усе, щоб урятувати свою дружину, яка зазнала впливу цього таємничого явища. Поки навколо з’являються нові істоти, головний герой і його 16-річний син рушають на пошуки матері, що змінять їхні життя назавжди.

 

Соломія Вітвіцька, Тарас Цимбалюк, Тоня Ноябрьова: хто відвідав прем’єру «Королівства тварин»-Фото 2

Соломія Вітвіцька, Тарас Цимбалюк, Тоня Ноябрьова: хто відвідав прем’єру «Королівства тварин»-Фото 3

Соломія Вітвіцька, Тарас Цимбалюк, Тоня Ноябрьова: хто відвідав прем’єру «Королівства тварин»-Фото 4

Соломія Вітвіцька, Тарас Цимбалюк, Тоня Ноябрьова: хто відвідав прем’єру «Королівства тварин»-Фото 5

Соломія Вітвіцька, Тарас Цимбалюк, Тоня Ноябрьова: хто відвідав прем’єру «Королівства тварин»-Фото 6

Соломія Вітвіцька, Тарас Цимбалюк, Тоня Ноябрьова: хто відвідав прем’єру «Королівства тварин»-Фото 7
 

Світова прем’єра фільму відбулася на 76-му Каннському кінофестивалі, де «Королівство тварин» відкрило програму «Особливий погляд» — другу за значенням фестивальну секцію після основного конкурсу.

Видання The Hollywood Reporter назвало стрічку «оригінальною та пронизливою роботою», а Little White Lies описало її як «теплу й винахідливу науково-фантастичну драму». Рейтинг картини на платформі Rotten Tomatoesстановить 91%, а на IMDb — 7,2.

«Королівство тварин» — другий повнометражний фільм режисера Тома Кайє. Його попередній фільм «Винищувачі» здобув чотири відзнаки в Каннах та став найкращим дебютом за версією Премії «Сезар» у 2015 році. У 2011 році його короткий метр «Париж-Шанхай» отримав Приз глядацьких симпатій Київського фестивалю «Молодість».

Фото: Сергій Сівяков

Читайте також: SMALL TALK: ДЖАМАЛА ПРО УЧАСТЬ У ФІЛЬМІ “СМАК СВОБОДИ” 

Статті на тему