UA
RU

Спецпроект Marie Claire та Mary Kay “Сила жінки” номіновано на X-RAY Marketing Awards

Редагувати переклад
Як колаборація року у виданні та бренді косметики є всі шанси перемогти конкурентів.
Спецпроект Marie Claire та Mary Kay “Сила жінки” номіновано на X-RAY Marketing Awards-Фото 1

Підбиваючи підсумки 2020 року, пропонуємо ще один раз насолодитися неймовірною історією жінки, яка здолала страшну хворобу та довела, що життя не завершується на страшному діагнозі. Саме її виділив оргкомітет премії X-Ray marketing Awards.

Проголосувати за “об'єднання року” Marie Claire х Mary Kay можна за ПОСИЛАННЯ.

Ім'я Аллі Мазур стало синонімом новин уже для кількох поколінь українців. Їй довіряють мільйони людей і щонеділі чекають біля екранів у ТСН.Неделя. Торік вона змогла прийняти діагноз онко не як вирок, а як визов, і своєю сміливістю підтримати багатьох. І зараз у новому образі у свій день народження Алла вдихає всіх жінок не боятися приймати собі після хвороби, любити собі і життя — попри все.

В рамках спецпроекту «Сила жінки» бренду косметики Mary Kay та глянсового журналу Marie Claire телеведуча, powerful woman, а також справжня героїня Алла Мазур відверто розповіла, як їй вдалося перемогти рак грудей, не втративши віри у майбутнє. Зірка телеканалу 1+1 протягом усього процесу лікування була твердо налаштована виграти не лише битву, а й війну з захворюванням. Не в останню чергу завдяки позитивному настрою їй вдалося виздоровіти, і водночас стати справжнім символом урочистості духу для мільйонів жінок України.

Читай також: Канал «Україна» покаже кримінальну мелодраму «Незакрита мішень» про спортсменку

Спецпроект Marie Claire та Mary Kay “Сила жінки” номіновано на X-RAY Marketing Awards-Фото 2

“Якщо прийшла на першу зустріч до лікаря, якому довірила своє лікування, звернула увагу на рожеві стрічечки на халатах усього персоналу. Я почала лікування дуже символічно: у Всесвітній день боротьби із раком грудей. І вирішила, що це знак, що все буде добрим”.

Секрет емоційного здоров'я, втім, як і фізичного, досить простий. Насамперед необхідно розуміти, що від вашого ставлення до світу залежить те, як ваш організм буде відповідати на ваші почуття. Постійно переживаєте, нервуєте та тримайте негатив у собі? Припустимо, що ви вже ступили на невірну доріжку. Якщо для вас дійсно є цінним саме здоров'я, а також спокій вашої сім'ї, то ви ніколи не станете ставитися до свого тіла зі зневагою. Воно — ваш власний храм, і виявляти почуття до нього потрібно не лише у виборі їжі чи фізичних навантажень.

Як кажуть люди знаючі, потрібно ставити питання інакше: не чому?, за що?, а для чого?. Я – людина віруюча. Тому звернулася до Бога: «Нехай буде так, як має бути. Але дай мені зрозуміти, який урок я маю винести з цієї ситуації».

Статті на тему