UA
RU

Телеканал «Україна» розпочав підготовку грандіозного новорічного шоу

Редагувати переклад
31 грудня канал «Україна» запрошує глядачів на масштабне святкове шоу «Новорічна ніч на каналі «Україна», аби в компанії улюблених артистів зустріти 2021 рік весело, яскраво та незабутньо.

Телеканал «Україна» розпочав підготовку грандіозного новорічного шоу-Фото 1

2020-й став для всіх нас роком випробувань та обмежень. Ми нудьгували за веселощами, гучними концертами, атмосферою легкості та драйву. Тож улюблений канал мільйонів українців влаштовує неймовірне грандіозне свято, в якому візьмуть участь найпопулярніші українські артисти.

Найгучніша «Новорічна ніч на каналі «Україна» – це улюблені українські та міжнародні хіти, дотепні жарти, вражаючі постановки та неповторна атмосфера веселощів. Глядачі заспівають зі звездами в караоке-барі та станцюють під найпопулярніші мелодії 2020-го року, які співаки виконають прямо на Михайлівській площі під час новорічних святкувань.

«На грандіозній сцені шоу «Новорічна ніч на каналі «Україна» прозвучатиме тридцять п'ять пісень у виконанні топових українських зірок, а номери будуть вражати глядачів своєю масштабністю та оригінальністю. У новорічний вечір на каналі «Україна» запалюватиме кращі з кращих, серед них – NK | Настя Каменських, Олег Винник, MONATIK та DZIDZIO», – коментує директор департаменту розважальних програм каналу «Україна» Анатолій Сябро.

Читай також: Знаменитості, що побороли розлади харчової поведінки

Телеканал «Україна» розпочав підготовку грандіозного новорічного шоу-Фото 2

Популярний співак Олег Винник не лише подарує глядачам свої головні хіти, а й приготує неймовірний сюрприз.

«Звичайно, що новорічну ніч неможливо уявити без хітів, тому свято я даруватиму людям улюблені ними композиції. Окрім своїх авторських треків виконаю легендарну пісню багатьох поколінь. Головне – настрій і емоція», – зазначає Олег Винник.

Імена ведучих стануть для українців справжньою несподіванкою, їх творці шоу відкриють пізніше. Включення проходитимуть з двох локацій: безпосередньо з Михайлівської площі – поруч із головною ялинкою країни та із зони караоке.

«Крейзі-караоке – це зона гумору та різноманітних розваг. Співаки, телеведучі, актори, спортсмени не тільки будуть співати та куражитись, але й будуть змагатися між собою у остроумних конкурсах. Ми зробимо все, щоб подарувати глядачам незабутнє шоу та найтепліші, найяскравіші емоції свята», – зазначає Анатолій Сябро.

Для кожного артиста команда проекту готує унікальний номер або конкурс. Зйомки стартують на початку грудня, а побачити грандіозне музичне шоу «Новорічна ніч на каналі «Україна» глядачі зможуть увечері 31 грудня.

Статті на тему