UA
RU

Телеканал «Україна» розпочав зйомки грандіозного шоу «Співають всі»

Стартували зйомки нового вокального шоу «Співають всі» за всесвітньо відомим форматом All Together Now компанії Banijay Rights. Цей розважальний проект виходить у майже двох десятках країн світу, але українська адаптація до каналу «Україна» буде значно відрізнятися від інших версій.

Згідно з британським форматом All Together Now, перший сезон шоу налічує 6 випусків – 5 відборів та фінал, у якому за победу змагаються 10 учасників – по двоє найкращих з шкірного випуску. В українській версії буде 8 епізодів, а у фіналі зійдуться аж 14 виконавців.

«У нашій адаптації буде більше учасників, ніж у інших країнах – як у відборах, так і у фіналі. Відповідно, глядачі побачити більше яскравих виступів, а боротьба за перемогу та головний приз у розмірі півмільйона гривень буде ще запеклішою, – коментує директор Департаменту розважальних проектів каналу «Україна» Анатолій Сябро. – Крім того, у кожному епізоді першим на сцені шоу «Співають всі» ми побачимо виступ однієї яскравої зірки вітчизняного шоубізу, і на кожному випуску це буде нове ім'я. І головне – наше шоу буде сповнене гумору, улюблених хітів і справжніх українськихталантів».

Читай також: Про що жінка мовчить: Оксана Півень, науковиця

Вирішуватиме частку вокалістів грандіозне журі зі 100 українських зірок. Завдання учасника – виконати композицію на сцені так, щоб якомога більше членів журі встали та почали підспівувати. Конкурсант отримує по одному балу від кожного експерта, який долучився до виступу. У фінал пройдуть лише двоє виконавців, які набрали найбільше балів: переможець відбору потрапляє до нього автоматично, а ті, хто посіли друге і третє місця, будуть виборювати це право у вокальній дуелі. Якщо ж учасники наберуть однакову кількість балів, і журі не зможе визначити найсильнішого, приймати доленосне рішення доведеться зірковому капітану – народній артистці України Наталії Могилевській.

«Україна – неймовірно багата на таланти країна, тому я завжди буду на боці таланту. Зроблю все можливе, що не упустити справді обдарованого Богом людини, бо без грошей, зв'язків і знайомств важко пробитися, таким людям треба допомагати», – зазначає Наталія Могилевська.

Як повідомлялося раніше, розважальний проект за британським форматом All Together Now вперше вийшов на телеканалі BBC у 2018 році і за коротку годину набув популярності серед глядачів таких країн світу, як Італія, Франція, Австралія, Нідерланди, Бразилия, Данія, Польща та інші. Україна стала вісімнадцятою країною, яка має виходити це музичне шоу. Ведучим грандіозного проекту «Співають всі» стане популярний шоумен, зірка гіпершоу «МАСКА» Володимир Остапчук.

 

Статті на тему