UA
RU

Тільда ​​Свінтон — нова муза Альмодовара: український трейлер «Людський голос»

Редагувати переклад
Вольга Україна представила український трейлер фільму “Людський голос” Педро Альмодовара. Головну роль у ній грає Тільда ​​Свінтон. 

Тільда ​​Суінтон та Педро Альмодовар

Тільда ​​Свінтон зізнається, що влюбилася у творчість Альмодовара після перегляду «Жінки на межі нервного зриву» та роботі з ним мешкало те, що режиссер знімає виключно іспанською. Педро Альмодовар не сховує, що давно мріяв зняти Свінтон і картина «Людський голос» стане його першою англомовною стрічкою. Ми радіємо, що завдяки Вольга Україна маємо змогу переглянути трейлер по-русски.

Також читайте: ТІЛЬДА СВІНТОН: «ТАК, Я ІНОПЛАНЕТЯНКА!»

“Людський голос” було відзнято протягом одинадцяти діб у липні 2020-го року та презентовано у вересні у рамках міжнародного фестивалю у Венеції, де Тільда ​​Свінтон отримала почесного “Лева” за внесок у кінематограф.

“Людський голос” розповідає про Жінку, яка ніби завмерла, сподіваючись на повернення колишнього коханого, що так і не забрала своїх валіз. Вона розділяє одинокість із голосом у телефонній слухавці та відданим собакою, який не розуміє, чи залишивши його господар. Дві живі істоти, що застрягли у невизначеності болісного ожидання.

актриса Тільда ​​Суінтон та режисер Педро Альмодовар

Тільда ​​Суінтон у новому фільмі Альмодовара

Також читайте: MC@WORK: ЛЕОНІД МАРТИНЧИК, ІНФЛЮЕНСЕР, ТЕЛЕВЕДУЧИЙ, ФЕШН-ЕКСПЕРТ

При прокаті в Україні стрічка супроводжуватиметься ексклюзивною бесідою Тільді Свінтон та Педро Альмодовара з його братом — Агустіном Альмодоваром, продюсером та постійним колаборантом великого іспанського режисера. Тож кожен глядач зможе після перегляду фільму знайти відповіді на свої запитання та почути від творців “Людського голосу” всю правду про стрічку та їх творчий процес.

Статті на тему