UA
RU

Топ-5 порад від Олексія Суханова про те, як легше пережити карантин

Ведучий соціального ток-шоу «Говорити Україна», яке виходить у будні о 20:10 на каналі «Україна», розповівши, які правила допомагають залишатися енергійним під час пандемії.

Топ-5 порад від Олексія Суханова про те, як легше пережити карантин-Фото 1

Ведучий каналу «Україна» Олексій Суханов дотримується простих правил, які полегшують йому життя. Лайфхакамі Олексій поділився у соціальній мережі.

«Дві склянки води щоранку, щоби «запустити» організм. Не менше 8 годин сну на день. Дозволяти, але не зловживати улюбленими солодощами», – розповівши Олексій Суханов.

Ведучий з перших днів активно проводити карантин, дотримуючись усіх правил та заходів безпеки.

Читай також: Кейт Міддлтон повторила знаковий образ принцеси Діани з 1980-х 

«Я мію руки частіше, ніж зазвичай і не менше хвилини! Реально, стою і рахую до 60-ти…краще не панікувати, вигадуючи в голові найстрашніші сценарії, а жити, дотримуючись правил гігієни, не забуваючи знаходити приводи для радості, адже вони точно є у кожного!», — упевнений ведучий канал «Україна ».

Суханов часто ділиться з передплатниками фото своїх кулінарних експериментів, влаштовує вечірні читання світової класики у прямому ефірі своїх інстаграм і закликає фоловерів не впадати у відчай, і по можливості допомагати ближнім.

«Думаю, кожен з нас у цей час може зробити все, що від нього залежить, щоб допомогти тому, хто слабший і для кого, через вік, існує смертельна опасность, знаю, багато хто з вас уже підбала. Такі поступки роблять нас людьми, — упевнений Олексій Суханов, — Не бійтеся, але бережіть собі, бо страхи забирає життя, перетворюючи його на існування, рациональніше не боятися, а оберігаючи собі і своїх близьких, дотримуватися елементарних правил, про решту підбає Доля. Навіть у повній темряві паніки і страху завжди є промінь світла. Все буде добрим. Просто час бути пильними, бо навіть дрібниці перетворилися на дуже важливі речі…».

 

Статті на тему