UA
RU

У зірки серіалу "Мертв для мене" Крістіни Епплгейт діагностували розсіяний склероз 

Редагувати переклад
Власниця премії "Еммі" зізналася, що життя для неї на даному етапі здається дуже складним шляхом. 

Актрисі, яка запам'яталася яскравими комедійними та романтичними ролями у фільмах початку 2000-х, не звикатиме боротися зі складними захворюваннями. Наприкінці літа 2008 року стало відомо, що Епплгейт хвора раком грудей. Хворобу вдалося діагностувати на ранній стадії, але актриса все одно обрала найрадикальніший метод лікування, через що їй довелося видалити обидві груди, і це позбавило її багатьох проблем, а також на 100% попередило можливість рецидиву. Пізніше груди було відновлено. Через рік актриса зважилася на ще одну жорстку операцію, в ході якої були видалені яєчники і фалопієві труби, щоб зменшити ймовірність розвитку іншого виду раку. 

Тепер у понеділок пізно ввечері 49-річна актриса фільмів "Вигляд зверху краще", "Милашка" та серіалу "Мертв для мене" зізналася, що кілька місяців тому їй було діагностовано розсіяний склероз. 

“Це була дивна пригода. Але я отримала так багато підтримки від людей, які переживають те саме, що я. То був складний нехай. Але ми всі чудово знаємо, що наша подорож має продовжуватися. Зараз я прошу вас про приватність, поки я переживаю все це”, - написала Епплгейт у Твіттері. 

Читай також: Що таке грінвошинг і як не потрапити на його вудку

У зірки серіалу "Мертв для мене" Крістіни Епплгейт діагностували розсіяний склероз -Фото 1

Розсіяний склероз уражає нервову систему і часто призводить до прогресуючого фізичного та когнітивного зниження активності. 

За даними Національного товариства розсіяного склерозу, понад 2,3 мільйони людей у ​​всьому світі мають такий діагноз. За даними некомерційної організації, у США близько 1 мільйона людей старше 18 років живуть із діагнозом розсіяний склероз. 

Епплгейт, яка виграла премію "Еммі" за появу як гість у серіалі "Друзі", де вона зіграла сестру героїні Дженніфер Еністон, також є володаркою "Тоні" за участь у бродвейському мюзиклі "Міла Чаріті". У її фільмографії є ​​такі фільми та серіали: "Милашка", "Хто така Саманта", "Дуже погані матусі" та безліч інших проектів. 

Статті на тему