UA
  RU

  Український фільм "Як там Катя?" отримав дві нагороди на Міжнародному кінофестивалі у Локарно

  Редагувати переклад
  Українська стрічка “Як там Катя?” отримала дві нагороди на 75-му Міжнародному кінофестивалі біля Локарно. Фільм режисера Крістіні Тинькевич отримав спеціальний приз журі Ciné+, а виконавицю головної ролі Анастасію Карпенку визнали найкращою акторкою.

  Як там Катя? 5

  "Життя актора це суцільні падіння та підйоми. Дуже важко зберігати віру у собі, коли тобі відмовляють. А ця роль – це моє довгоочікуване немовля. З любов'ю, великою вірою та натхненням викохани. Яке ждало великої пригоди світом. Коли в моїй країні почалася війна і вибила землю з-під ніг у всіх українців, важко думати про щось окрім цього. Довелося забути про всі ті сподівання, які було покладено. Нагорода показала, що віра – це найголовніше, що допомагає нам рухатися вперед. Це перемога не тільки моя чи режисера. Це перемога всього нашого українського народу”, – розповіла актриса Анастасія Карпенко.

  Дебютний повнометражний фільм Крістіні Тинькевич був представлений у конкурсній програмі Concorso Cineasti del presente (Конкурс кінематографістів сьогодення). Саме у Локарно відбулася світова прем'єра фільму про лікарку швидкої допомоги Анни, яка шукає справедливості у цьому недосконалому світі.

  Як там Катя? 7

  Як там Катя? 3

  "Коли ми їхали на фестиваль репрезентувати фільм, я не сподівалася на нагороди. Адже показати фільм на такому фестивалі як у Локарно – це вже нагорода. Але приз – це визнання того, що наша робота над створенням стрічки була недарма. І я невимовно рада за Настю, яка здобула головну акторську нагороду. Коли я писала сценарій, то вже знала, що саме Настя гратиме головну роль. Вважаю, що вона супер актриса, для якої фільм “Як там Катя?” ставши майданчиком, де вона змогла продемонструвати всі свої професійні скілі та талант. Вона зробила дуже складну роботу з акторської точки зору. Якби не було Насті, фільму не було б, бо саме на її майстерності і тримається вся стрічка”, – додала режисерка Крістіна Тінькевич.

  Виробництвом фільму "Як там Катя?" займалася компанія EVOS FILM. Продюсерами стрічки виступили Ольга Матат та Влад Дудко, оператор-постановник – Влад Воронін, художник-постановник – Влад Дудко, звукорежиссер – Сергій Степанський Над сценарієм разом із режисеркою працювали Сергій Касторних, Юлія Гончар та Наталія Блок. Головну роль у фільмі виконала Анастасія Карпенко.

  Як там Катя? 2

  Фільм "Як там Катя?" створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно України (стрічка стала одним із переможців Одинадцятого конкурсного відбору Держкіно категорії “повнометражні дебюти”). Міжнародна промоція стрічки відбувається за підтримки Українського Інституту у межах програми “proMOTION”.

  Спеціальний приз журі Ciné+ передбачає промо-кампанію фільму-переможця на суму 25 000 швейцарських франків на французькому телеканалі Ciné+ під час прокату біля кінотеатрів Франції.

  Читайте також: УКРАЇНСЬКІ ДОКУМЕНТАЛЬНІ ФІЛЬМИ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ НАЙКРАЩЕ ЗРОЗУМІТИ УКРАЇНУ

  Статті на тему