UA
RU

Українці створили онлайн-бібліотеку обкладинок, де зображується війна в Україні

Редагувати переклад

Сюди увійшло понад 3000 обкладинок з різних куточків світу.

Війна в Україні – резонансна подія, про яку говорять всі і досі. Звичайно, з перших днів війни ця подія була головним інфоприводом у провідних світових медіа, але зараз вони також продовжують публікувати новини про Україну і розміщувати їх на перших шпальтах.

Українці створили онлайн-бібліотеку обкладинок, де зображується війна в Україні-Фото 1

Фото:weareukraine.info

Таку онлайн-бібліотеку заснувала команда проекту WeAreUkraine.info, яка дає непередбачені та правдиві новини про війну на території України на англійській мові. Також вони розповідають про світову підтримку українців зі сторони світових лідерів, селебрітіс та простих людей. Тому логічно, що на світ з'явився такий проект, який демонструє те, що світ не мовчить про російське вторгнення на наші землі.

Читайте також: Тільда ​​Свінтон зачитає “Словник війни” про українські реалії на літературному фестивалі у США

Організатори бібліотеки почали відслідковувати обкладинки іноземних друкованих ЗМІ з 24 лютого і в їх арсеналі вже близько 3000 шпальт з видання французькою, англійською, німецькою, грецькою, польською, словацькою та іншими мовами. На сайті можна обрати конкретну країну чи дату виходу газети чи журналу та прослідкувати динаміку розвитку подій.

Статті на тему