UA
RU

У Києві відбудеться масштабна прем'єра фільму «Загін самогубців»

Редагувати переклад

Прем'єра найочікуванішого фільму літа «Загін самогубців» відбудеться у Києві 3 серпня та обіцяє стати дуже масштабною.

12489243_1674589672821667_4430624289856009994_o

Фільм, заснований на однойменному коміксі DC Comics, знаходиться у «листі очікування» тисяч кіноманів у всьому світі. За сюжетом уряд дає ще один шанс компанії відморозків, проте місія з порятунку світу, напевно, виявиться останньою для Дедшота, Харлі Квінн та інших. Екранізація «Загону самогубців» зібрала значний кастинг: Вілла Сміта, Кару Делевінь, Марго Роббі, Скотта Іствуда, Джая Кортні, Віолу Девіс. Психопата Джокера зіграв Джаред Літо – це одна з найвиразніших ролей актора та музиканта.

В Києві дебютний показ «Загону самогубців» займе майже цілий день та пройде до МВЦ на Броварському проспекті. Він стане частиною загальноєвропейської прем'єри. До розкладу включено лекцію доктора Рафаеля Карріона Аріаса «Графічні новели та блокбастери: кінець початку чи початок кінця?», показ анімаційного фільму «Бетмен: Вбивчий жарт», вперше показаного на Comic-Con цього року, лекція Кирила Зінькова «Харлі Куїн: милої психопатки», косплей-шоу, інтерактив з акторами фільму, які в цей момент будуть на червоній доріжці в Лондоні і, власне, показ «Загону самогубців».

Чи складно було австралійській блондинці Марго Роббі вжитися в роль божевільної Харлі Квін, читайте в літньому номері журналу Marie Claire Україна.

 

Статті на тему