UA
RU

У Мережі з'явився тизер анімаційного серіалу "Маріуполь - військові хроніки мирного жителя" 

Редагувати переклад

Як говориться в релізі серіалу, "його краще дивитися вдома", адже це історія про тих, хто втратив домашній будинок.

Маріуполь – місто, про яке читатимуть наші правнуки з підручників з історії. Його трагічна історія не залишає байдужим нікого, тож фонд “Землячки. Ukrainian Front” створили анімаційний серіал на знак поваги до мешканців цього місця.

У Мережі з'явився тизер анімаційного серіалу "Маріуполь - військові хроніки мирного жителя" - Фото 1

Анімаційний серіал "Маріуполь - військові хроніки мирного жителя" заснований на реальних подіях. Сюжет узятий із щоденника мешканки Маріуполя Наталії, якій довелося перебувати разом із сім'єю в окупації цілих три тижні. У серіалі розповідається про побут та життя загалом під час війни. Представники фонду “Землячки. Ukrainian Front”, який допомагають українським військовим на фронті спільно з українськими режисерами, аніматорами та музикантами, вирішили показати Маріуполь саме в такому ключі – намальованому серіалі.

Читайте також: Евакуйовані театри Маріуполя та Харкова дали вистави на фестивалі у Кропивницькому

Перший тизер уже з'явився у Мережі. Це короткий анімаційний ролик, в якому йдеться про те, що цю кінокартину краще дивитися вдома, "оскільки він про тих, у кого вдома більше немає".

Перші три серії можна буде переглянути з 12 по 14 жовтня на YouTube-каналі. Повідомляється, що нові серії виходитимуть щоп'ятниці. Усього буде 23 анімаційних епізоди.

Статті на тему