UA
RU

Ванесса Кірбі замінить Джоді Комер у ролі дружини Наполеона - Жозефіни в історичній драмі  

Прем'єра нового проекту Рідлі Скотта "Kitbag" намічено на 2023 рік. 

В даний час Ванесса Кірбі розглядається як заміна Джоді Комер в майбутньому проекті Рідлі Скотта, головну роль в якому виконає Хоакін Фенікс. Лауреат "Оскара" постане перед глядачами в образі Наполеона Бонапарта, а сам фільм зосередиться навколо історії складних відносин французького лідера та його дружини Жозефіни, а також військових перемог революціонера.  

Ванесса Кірбі замінить Джоді Комер у ролі дружини Наполеона - Жозефіни в історичній драмі -Фото 1

Раніше на роль коханої Наполеона погодилася Джоді Комер, але нещодавно актриса та зірка серіалу “Вбиваючи Єву” повідомила, що вона не зможе взяти участь у проекті через складний графік. 

Видання Крайній термін повідомило, що на даний момент у поле зору Рідлі Скотта потрапила інша британка Ванесса Кірбі, яка і повинна замінити Комер, зігравши французьку імператрицю Жозефіну. На даний момент представники найяскравішої актриси перших двох сезонів "Корони" ведуть переговори з режисером. Зйомки історичної драми мають розпочатися вже цієї весни.  

Незважаючи на те, що Джоді Комер - однозначна фаворитка самого Скотта (саме вона зіграла в його крайньому фільмі "Остання дуель"), вибір на користь Ванесси Кірбі здається не менш вдалим. Обидві дівчата свого часу стали зірками завдяки дебютним ролям в історичних серіалах. Так, Джоді зіграла Єлизавету Йоркську в серіалі “Біла принцеса”, а Ванесса Кірбі затьмарила хоч і нечисленних, але все ж таки конкуренток у прем'єрних сезонах “Корони” у ролі принцеси Маргарет. 

Ванесса Кірбі замінить Джоді Комер у ролі дружини Наполеона - Жозефіни в історичній драмі -Фото 2

Читай також: Емджей Родрігес стала першою трансгендерною актрисою, яка виграла "Золотий Глобус"  

Останнім часом Кірбі грає виключно в тепло публікою фільмах, що однозначно не завадить Рідлі Скотту на хвилі провалу "Останньої дуелі". Так, минулого року Ванесса Кірбі стала номінанткою премії Оскар за роль у фільмі Фрагменти жінки.  

На даний момент 33-річна Кірбі вже отримала роль у картині "Раптом", де її партнером стане Джейк Джілленхолл. Також дівчина з'явиться знову у франшизі "Місія нездійсненна". Якщо Ванесса Кірбі буде затверджена на роль Жозефіни, то цілком імовірно, що нарешті Скотту вдасться зняти якісний історичний фільм. Дует Кірбі-Фенікс - безпрограшна формула успіху. 

 

Статті на тему