UA
RU

Вайнона Райдер та Пітер Скарсгаард у драмі «Експериментатор»

Редагувати переклад

Режисер Майкл Алмерейда зняв Вайнону Райдер та Пітера Скарсгаарда у новій біографічній драмі «Експериментатор», заснованій на дослідженні феномену покори, який проводив знаменитий психолог Стенлі Мілгрем.

experimenter-peter-sarsgaard-600x337

Легендарний дослідницький проект, про який йдеться у картині, був запущений у 1961 році. Стенлі Мілгрем поміщав двох піддослідних до кабінок, розділених тонкою стіною. Один із них ставив питання своєму напарнику, а за неправильну відповідь карав розрядом електричного струму, слухаючи крики та благання припинити тортури. Цікаво, що каратель навіть не підозрював, що за стінкою знаходиться підставний актор, і ніякого болю він не відчуває.

Таким чином Мілгрем дізнався, що більшість «піддослідних» знущалися з своїх відповідачів лише тому, що того вимагав працівник дослідницької лабораторії. У майбутньому знаменитий психолог довів, що люди, які коряться авторитетній особі, можуть робити жахливі речі.

Головну роль в історичній драмі про психолога-експериментатора зіграв Пітер Скарсгаард, його кохану Вайнона Райдер. У кадрі ми також бачимо Келлана Латса, Терін Меннінг, Джона Легуїзамо, Ентоні Едвардса. Світова прем'єра картини запланована на 15 жовтня 2015 року.

Статті на тему