UA
RU

Від Маланки до Масниці. Зустріч весни в Улюбленому Дяді.

Улюблений Дядя - ресторан від First Line Group - зібрав друзів на етно-свято Масниці, щоб зануритись у самобутні традиції святкування та проводи зими.

Від Маланки до Масниці. Зустріч весни у Улюбленому Дяді.-Фото 1

Основою події стала виставка традиційних гуцульських та карпатських зимових костюмів, зібраних для фільму «Памфір» режисера Дмитра Сухолиткого-Собчука . У центрі сюжету — хороший сім’янин, якому доля дає випробування, де він звертає з чесного шляху заради своєї сім’ї. Дія відбувається на заході України напередодні традиційного карнавалу Маланки.

У 2019 році стрічка отримала державну фінансову підтримку, а також підтримку Польського Інституту Кіно (PISF), швейцарського фонду Visions Sud Est, одного із найбільш відомих європейських фондів, які фінансують експериментальне кіно — Hubert Bals Fund, французького національного центру кіно — CNC Aide aux cínemas du monde, міжнародного фонду Goteborg Film Fund та Чернівецької обласної державної адміністрації.

Окрім виставки костюмів на гостей закладу чекали лайф-сет традиційних веснянок у сучасній інтерпретації від гурту « ЩукаРиба» та етно-маркет від ЦвітеТерен, а ще фуд-корт на терасі з BBQ, глінтвейном та варениками!

Від Маланки до Масниці. Зустріч весни у Улюбленому Дяді.-Фото 2

Від Маланки до Масниці. Зустріч весни у Улюбленому Дяді.-Фото 3

Від Маланки до Масниці. Зустріч весни у Улюбленому Дяді.-Фото 4

Від Маланки до Масниці. Зустріч весни у Улюбленому Дяді.-Фото 5

Від Маланки до Масниці. Зустріч весни у Улюбленому Дяді.-Фото 6

Від Маланки до Масниці. Зустріч весни у Улюбленому Дяді.-Фото 7

Читайте також: ВЕЧІРКА НА ФРАНЦУЗЬКІЙ РИВ’ЄРІ: ПРЕМ’ЄРА АВАНТЮРНОЇ КОМЕДІЇ «МАСКАРАД» З ІЗАБЕЛЬ АДЖАНІ ТА П’ЄРОМ НІНЕ  

Статті на тему