UA
RU

Волонтери зможуть безкоштовно навчатися в українському освітньому IT-центрі 

Редагувати переклад

Подати заявку можна до 30 листопада.

Сьогоднішньому українському волонтерському руху мало аналогів у світі, він налічує тисячі організацій, у яких залучені сотні тисяч українців, що самовіддано працюють на користь держави та суспільства, посвячуючи собі допомогу іншим. Волонтери є найбільш соціально-активною частиною населення, саме вони – основа майбутнього нашої держави.

Волонтери зможуть безкоштовно навчатись в українському освітньому IT-центрі -Фото 1
 

Через війну та постійну задіяність у допомозі армії та країні життя більшості з них повністю змінилося, велика кількість волонтерів втратила роботу чи власний бізнес. Багато професій в Україні виявилися незатребуваними, а деякі галузі економіки взагалі стали неактуальними чи прийшли у занепад. Тому у волонтерській спільноті остро постала проблема пошуку та вибору нової професії для самореалізації у майбутній мирній житті. Отримання гідної роботи або відкриття власного бізнесу потребує нових знань у перспективних галузях, однією з таких є безумовно ринок IT. 

Розуміючи цю проблему та будучи дячним всьому волонтерському руху України команда освітнього центру DAN. IT Education, що є учасником проекту IT Generation Міністерства цифрової трансформації, повідомила про запуск грантової програми, в рамках якої надається 100 стипендій на здобування затребуваних в Україні IT-спеціальностей з програмування, вебдизайну, дата аналітики, маркетингу, тестування та ІТ-рекрут . 

Навчання проходитиме за 6 напрямками терміном від 3 до 8 місяців. Студентами можуть стати волонтери від 18 років.

"Всебічна підтримка волонтерства, їх активу - важлива задача бізнесу під час війни, – Ксенія Столбова, CEO освітнього центру DAN. ІТ. – Наша компанія вдячна кожному волонтеру та прагне допомогти охочим отримати нові знання та нову перспективну спеціальність у ІТ. Щобільше, волонтер для нас - це еталон мотивованої та високоефективної людини, тому ми переконані в успішності таких студентів. Навчання у нас побудовано на унікальній технології, яка відмінно зарекомендувала собі у багатьох країнах, в тому числі в Україні, Ізраїлі, США, впроваджуємо інноваційні рішення - такі як перший освітній Метаверс в Україні та супроводжуємо наших студентів до моменту їхнього працевлаштування, що дозволяє нам отримувати 76% працевлаштування студентів. Запрошуємо волонтерів до нашого освітнього центру”.

Читайте також: В Україні запустили лінію підтримки сексуально-репродуктивного здоров'я

Подати заявку на безкоштовне навчання можна на сайті освітнього центру. Серед претендентів буде проведено конкурс, за результатами якого буде відібрано 100 студентів. За умовами грантової програми кандидат має направити мотиваційний лист на тему “Чому саме я повинен отримати грант”. На другому етапі проводитиметься тестування здібностей, а на третьому – персональне інтерв'ю. За результатами шкірного етапу відберуть найкращих, а серед фіналістів будуть обрані переможці.

Збір анкет пройде до 30 листопада включно, а початок курсів запланованих на грудень 2022-січень 2023 року.

Статті на тему