UA
RU

В Україні запустили лінію підтримки сексуально-репродуктивного здоров'я

Редагувати переклад

У рамках програми населення ООН.

У нашій реальності важливо постійно стежити своє здоров'я. Але, як показує практика, не всі схильні одразу звертатися до фахівця за консультацією та лікуванням.

В Україні запустили лінію підтримки сексуально-репродуктивного здоров'я-Фото 1

Тому Фонд ООН у сфері народонаселення відкрив безкоштовну лінію підтримки, де будь-яка людина може отримати консультацію від профільних лікарів, які працюють у сфері сексуального та репродуктивного здоров'я.

Крім цього, вони можуть порекомендувати спеціалістів інших профілів, якщо цього вимагає ситуація. На лінії здоров'я навіть надають контакти профільних фахівців, що спрощує пошук та дасть змогу розібратися з проблемою оперативно. Також інші лікарі можуть звертатися на цю лінію, щоб отримати необхідну консультацію від колег.

Читайте також: СЕКС ДЛЯ КОЖНОГО ТІЛА: У ШВЕЦІЇ ЗАПУСТИЛИ КАМПАНІЮ, ЩОБ ПРОДЕМОНСТРУВАТИ, ЩО ІНВАЛІДНІСТЬ НЕ Є ПЕРЕШКОДА ДЛЯ ПОВНОЦІННОЇ СЕКСУАЛЬНОЇ ЖИТТЯ

Щоб отримати відповіді на свої запитання, варто зателефонувати на безкоштовний номер 3033. Лінія працює з 9:00 до 18:00 та доступна з усіх мобільних та міських номерів України.

Фото:unsplash.com

Статті на тему