UA
RU

Всі рівні: у Києві відбудеться виставка, присвячена життю ЛГБТ+людей

Редагувати переклад

На виставці буде представлено 12 історій квір-людей, що наближають Україну до перемоги.

Питання нерівності завжди було гострим у нашому суспільстві, і під час війни він нікуди не зник. Тому організація “КиївПрайд” анонсувала виставку під назвою “Я в Україні/ Я поза Україною”.

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від KYIVPRIDE 🏳️‍🌈🏳️‍⚧️🇺🇦 (@kyivpride)

Сенс цієї виставки – продемонструвати, що всі рівні, навіть в умовах війни, і показати, що квір-люди також залучаються і допомагають Україні у боротьбі з агресором. Тут буде представлено 12 історій людей з ЛГБТ+спільноти, які волонтерять, збирають кошти на нашу армію, воюють у лавах ЗСУ чи організовують мітинги та марші за межами рідної країни.

ЛГБТ+ людям дуже залишатися видимими під час війни. Можливо, навіть більше, ніж у мирну годину. Вже 8 років частина українців воюють не лише з росією, а й із небезпечним антигуманістичним поділом на «таких» і «не таких» людей. ЛГБТ+ співтовариство також робить великий внесок у перемогу України. І ця виставка – наша шана та вдячність їм,

 – впевнена Ленні Емсон, директор ГО «КиївПрайд». 

Читайте також: LGBTQ+Me: Прийміть своє різноманіття разом з BetterMe та UKRAINEPRIDE

На презентації, яка відбудеться 10 червня, будуть присутні деякі з головних героїв виставки. Вхід безкоштовний, але в організаторів у планах зібрати кошти, які потім передадуть на підтримку ЛГБТ+ людей, у тому числі і тим, хто зараз перебуває на лінії фронту. Зареєструватися на захід можна тут до 14: 00.

 

Статті на тему