Edit page title 5 страв, які потрібно скуштувати у Києві
Edit meta description Розкриваємо явки та паролі, де шукати найкрасивіші та незвичайні наїдки у Києві. Гедоністичний спосіб життя багатьма ганьбиться, але скажіть&

Close edit interface
UA
RU

Висока кухня: 5 страв, які розбудять у вас смак до життя

Редагувати переклад

Розкриваємо явки та паролі, де шукати найкрасивіші та незвичайні наїдки у Києві.  

Висока кухня: 5 страв, які розбудять у вас смак до життя.

Гедоністичний спосіб життя багатьма ганьбиться, але скажіть на милість, що такого поганого в тому, щоб зайти до улюбленого ресторану, замовити ароматний must-eat, і повільно, нікуди не поспішаючи, насолодитися смаком dolce життя. Французи є не лише законодавцями мод, а й основоположниками руху, сенс якого полягає у справжньому смакуванні їжі. З'їсти хачапурі на бігу або навіть елегантні тапаси - цене наша історія. У питанні гарного життя та правильного обіднього чи будь-якого іншого харчового ритуалу ми довіряємо лише жителям Франції. Розповідаємо, з якими 5 блюдами київських ресторанів вам знову захочеться жити не поспішаючи.   

Висока кухня: 5 страв, які розбудять у вас смак до життя.

Читай також: Похід до Карпат. Мій перший найгірший досвід

Риба і бриоша в Відділення 

Абсолютно атмосферний заклад, розташований на вулиці Московській 8 у столиці, славиться не лише своєю мінімальною естетикою, а й лаконічними подачами. Є абсолютно веганські страви - шеф-кухар любить грати з текстурами та техніками приготування овочів. Але ми рекомендуємо вам випробувати атмосферну закуску, яка своїм смаком перенесе вас до північних країн. Хрумка бриоша, тунець, ікра щуки — дозволяти собі насолодитися гарним життям, а свято живота приурочте до закінчення літнього сезону. 

Висока кухня: 5 страв, які розбудять у вас смак до життя.

Сезонний боул в Кролик Звичка 

Здорове харчування і правильний спосіб життя вже давно не дивні. Це стиль, який вимагає відповідальності від кожного, хто вирішить приміряти він образ ЗОЖника. Новий ресторан, який нещодавно відкрився на Шота Руставелі 24, позиціонує себе як заклад із корисною їжею. Не повірите, але вона може бути смачною! Обов'язково завітайте на це миле місце, в інтер'єрі якого кроликів навіть більше, ніж посадочних місць. Боуліз сезонними ягодами на рослинному або тваринному молоці — привід почати жити за сучасними правилами світу, що швидко змінюється.  

Висока кухня: 5 страв, які розбудять у вас смак до життя.

Традиційний карі в Делі Делі 

Здається нерозумним радити тестуватигострі страви під час спекотного літа. Але, якщо ви будете гуляти вуличками столиці ввечері, і вам різко захочеться перенестися в екзотичну країну, ви точно знатимете, куди попрямувати. На вході  Делі Делівас зустріне справжній індус, на терасі ви відчуєте себе знатною  махарініза рахунок розкішного декору, а всередині зможете насолодитися красою Ганга - багатоярусне розташування столиків перегукується з природною течією священної річки. Звичайно, класичний карі стане ідеальним доповненням вашого занурення у культуру Індії.  

Висока кухня: 5 страв, які розбудять у вас смак до життя.

Читай також: Меню на літо: 6 страв, якими ви повинні встигнути насолодитися

Окрошка з грузинським акцентом у Джаніко 

На Бессарабському ринку нині збираються всі модники та гедоністи столиці. А все тому, що на другому поверсі історичної будівлі відкрилося нове місце із улюбленою українцями грузинською кухнею. Калорійно, автентично, неймовірно стильно - "Джаніко" сподобається навіть найвибагливішим гостям. З великого меню пропонуємо вибрати нестандартну окрошку - на мацони, з бастурмою та базиліком. Таким ви улюблена літня страва точно не очікуєте побачити. 

Висока кухня: 5 страв, які розбудять у вас смак до життя.

Українська класика в Hlek 

Звичайно, ми не можемо оминути традиційну українську кухню. Втім, засновники ресторануHlek” заявляють, що вони націлені саме на київський її сегмент. Особливості регіональної кухні зацікавлять патріотів, а також любителів багато та смачно поїсти. Наша персональна рекомендація – варіація на тему копченої свинини. У новому закладі вона подається у компанії класичних малосольних огірків, а також акценту у вигляді пастернаката кольрабі.  

Упевнені, ви вже уявили, як будете насолоджуватися однією з рекомендованих нами страв в атмосфері абсолютної ідилії. Щоб зійшлися всі зірки, до вибору ідеального місця потрібно підійти з особливою ретельністю. Благо, що всі 5 закладів мають різну атмосферу - борошна вибору вам точно не загрожують. Втім, ми б таки рекомендували не зациклюватися на одному ресторані, а насолодитися кожним з 5 фаворитів. Повірте, вони того варті. 

Статті на тему