UA
RU

Який вигляд матиме нова рекреаційна зона на Оболоні

Мер Києва Віталій Кличко показав, який вигляд матиме рекреаційна зона на Оболоні та новий пішохідний міст до острова Оболонський.

Який вигляд матиме нова рекреаційна зона на Оболоні-Фото 1

На Оболоні з’явиться нова рекреаційна зона. Вона обʼєднає парк «Наталка», набережну та острів Оболонський. На острів вестиме новий пішохідний міст. 

«Ми робимо все, щоб навіть у складних воєнних умовах, життя киян було комфортним і безпечним. Парки і зелені зони — це місця, зокрема, і психологічної реабілітації та відпочинку киян. Сьогодні створюємо, як ви знаєте, нову рекреаційну зону, на яку вже очікують багато киян. Вона зʼєднає між собою парк Наталка, набережну та острів Оболонський, куди вестиме новий пішохідний міст. В рамках облаштування зони поруч, на вул. Прирічній, зводимо паркінг — і для безпеки, і для комфорту відвідувачів. Його підземна частина буде укриття під час повітряних тривог. А наземна — спортивною зоною відпочинку», — прокоментував новий проєкт Віталій Кличко.

Який вигляд матиме нова рекреаційна зона на Оболоні-Фото 2

Який вигляд матиме нова рекреаційна зона на Оболоні-Фото 3

Який вигляд матиме нова рекреаційна зона на Оболоні-Фото 4

Який вигляд матиме нова рекреаційна зона на Оболоні-Фото 5

Який вигляд матиме нова рекреаційна зона на Оболоні-Фото 6

Парки і зелені зони — один із приоритетів Київської міської державної адміністрації. Днями у трьох парках Києва відкрили спортивні майданчики, де кожен бажаючий може зіграти у петанк.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Київська міська державна адміністрація

Читайте також: UKRAINIAN BEASTS UNLEASHED: КАМПАНІЯ З ФАНДРАЙЗИНГУ І КУЛЬТУРНОГО СПРОТИВУ

Статті на тему