Українка Ярослава Магучіх встановила новий світовий рекорд у стрибках у висоту

Українська спортсменка Ярослава Магучіх встановила новий світовий рекорд у стрибках у висоту. Вона стрибнула на 2.10 метри. Попередній рекорд протримався 37 років.

Українка Ярослава Магучіх встановила новий світовий рекорд у стрибках у висоту-Фото 1

Ярослава Магучіх встановила новий світовий рекорд у стрибках у висоту — 2.10 метри. На етапі «Діамантової ліги» в Парижі українська спортсменка здобула золоту медаль з результатом 2.03 метри. Проте підняла планку до 2.07 метри і взяла цю висоту з другої спроби. Після цього вона стрибнула на 2.10 метри — вже з першого разу. Попередній світовий рекорд складав 2.09 метри. Він належав болгарці Стефці Костадіновій. Цей рекорд тримався з 1987-го — протягом 37 років.

Українка Ярослава Магучіх встановила новий світовий рекорд у стрибках у висоту-Фото 2

«Це був неймовірний стрибок. І мені вдалося це зробити вже в першій спробі. При тому, що 2.07 я подолала лише з другої. І це вже був мій особистий рекорд. Моя тренерка, Тетяна Степанова, запитала, чи буду стрибати далі, чи краще зупинитися, адже попереду Оліміпйські ігри й вони набагато важливіші. Але я відчувала, що можу побити світовий рекорд, і тому вирішила все ж спробувати. І так, я зробила це з першої спроби! Ми з тренеркою дуже тяжко працювали задля досягнення цієї мети. Також довелося відновлюватися після невеликого пошкодження перед чемпіонатом Європи. Зараз я здорова й готова до боротьби. Я чекаю на Олімпійські ігри. Впевнена, це будуть неймовірні змагання і навіть зі ще кращою атмосферою. Але це буде дуже нелегко! Це головний турнір, і на ньому потрібно бути максимально сильною психологічно» — прокоментувала подію Ярослава Магучіх. 

Українка Ярослава Магучіх встановила новий світовий рекорд у стрибках у висоту-Фото 3

Ігри ХХХІІІ Олімпіади пройдуть у Парижі. Літні Олімпійські ігри 2024 розпочнуться 26 липня. Літні Паралімпійські ігри 2024 розпочнуться 28 серпня. Україна братиме участь у літній Олімпіаді. Гасло нашої країни на Олімпійських іграх — The Will to Win (Воля до перемоги)

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Fédération Française d’Athlétisme

Читайте також: ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ: УКРАЇНА ПРЕДСТАВИЛА РОЛИК ДО ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГОР 2024

Статті на тему