UA
RU

The Will to Win: Україна братиме участь у літніх Олімпійських іграх 2024 року в Парижі

Редагувати переклад

Україна братиме участь у літніх Олімпійських іграх 2024 року в Парижі. Гасло нашої країни на Олімпійських іграх — The Will to Win. 

The Will to Win: Україна братиме участь у літніх Олімпійських іграх 2024 року в Парижі-Фото 1

Україна братиме участь у літніх Олімпійських іграх 2024 року в Парижі. Гасло Олімпійської збірної України — The Will to Win. Про це оголосили у Міністерстві молоді та спорту:

«Ці ігри мають особливе значення для України, адже це можливість показати світові нашу волю та силу духу. Гасло України на Олімпійських іграх — The Will to Win. Цього разу для України Олімпіада — це в першу чергу великий екран до світу. Ми маємо нагадати, що Україна є, бореться і здатна перемагати. Cам факт, що у Парижі виступають під українським прапором є великим проявом сили волі».

З початку повномасштабного вторгнення росії загинули понад 450 українських спортсменів, серед яких і чемпіони світу. Окупанти знищили або пошкодили понад 500 спортивних об’єктів, серед яких 15 баз олімпійської підготовки. Попри це, українські спортсмени продовжують тренуватися та виборювати ліцензії на Олімпійські ігри.

«Мати легкоатлетки з Харкова Катерини Табашник загинула внаслідок ракетної атаки. У Миколаєві під час ворожого обстрілу загинула мама відомої української спортсменки Світлани Малькової. Анастасія Чижевська, борчиня з Луганська, втратила на війні з росією батька та присвятила йому свою перемогу на змаганнях. Яна Степаненко, яка втратила ноги під час ракетного удару по вокзалу в Краматорську, пробігла на протезах Бостонський марафон», — розповіли у Міністерстві молоді та спорту. 

Також у міністерстві закликали міжнародну спільноту продовжувати підтримувати Україну у боротьбі за мир і справедливість для всього світу.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Paris2024

Читайте також: УКРАЇНА ВИМАГАЄ ВІДСТОРОНИТИ РОСІЙСЬКИХ ТА БІЛОРУСЬКИХ СПОРТСМЕНІВ ВІД ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГОР У ПАРИЖІ

Статьи по теме