UA
RU

Життя через королівський об'єктив: репортаж з Лондона

Редагувати переклад
Оленка Мартинюк із Лондону спеціально для Marie Claire Україна.
Життя через королівський об'єктив: репортаж з Лондона-Фото 1

Оленка Мартинюк, fashion-журналістка

«Життя через королівський об'єктив» — так називається фотовиставка, яка триває зараз у Кенсінгтонському Палаці у Лондоні. Це королівська резиденція, де досі живуть молодці королів Герцог і Герцогиня Кембриджські.

На фотовиставці зібрано багато рідкісних, а ще дуже відомих фото британських монархів. Наприклад, сімейні фотоальбоми з Балморалу, шотландської резиденції королеви. Знамениті фото королеві Єлизавети Сесіла Бітона, фото Принца Чарльза та його синів Маріо Тестіно та багато інших. Багато протокольних фото від «придворних» фотографів Кріса Джексона (королівський фотограф Getty), а також Саміра Хуссейна, автора того самого фото Принца Гаррі та Меган Маркл під зонтиком.

Доречі, Кейт Мідлтон відома своєю любов'ю до фото, всі офіційні фотографії своїх дітей вона робить сама. На виставці були фото Принца Джорджа, Принцеси Шарлотті та Принца Луї, зроблені їхньою мамою.

«Життя через королівський об'єктив» 5

Фото: © Historic Royal Palaces

«Життя через королівський об'єктив» 3

Фото: © Historic Royal Palaces

«Життя через королівський об'єктив»

Фото: © Historic Royal Palaces

Окрема зала присвячена фото королівських осіб на обкладинках відомих глянцевих журналів. У різну годину на перших шпальтах з'являлися і Принц Чарльз, Кейт Мідлтон, Принц Вільям, а також Принц Гаррі.

У текстах на підписах до фото куратори виставки аналізували важливість фото для королівської батьківщини, їхнє розуміння сили цього медіуму для поширення впізнаваності у світі та у своїй країні. Саме тому чільне місце на виставці займає фото королівського профілю в Instagram.

Вже при виході з виставки можна побачити плазму з фото королівських осіб, зроблених пересічними людьми. Куратори попросили людей надіслати такі фото та вибрали 25 світлин, які демонструються на виставці.

Доречі, Кенсінгтонський палац відкритий для відвідувачів більшу частину тижня, також можна вільно відвідати палацові сади, включаючи знаменитий утоплений сад, який любила принцеса Діана.

«Життя через королівський об'єктив» 7

Фото: © Historic Royal Palaces

Читайте також: «БОЖЕ, БЕРЕЖИ КОРОЛЬОВУ»: РЕПОРТАЖ ПРО СВЯТКУВАННЯ ПЛАТИНОВОГО ЮВІЛЕЮ КОРОЛЕВІ ЄЛИЗАВЕТІ II

Статті на тему