UA
RU

Знаменитості минулого: що редакція Marie Claire додала до списку бажань

Наша постійна рубрика для пидтримання бойового духу.

Напевно, в кожного є свій муд-борд до якого періодично додаються надихаючі акаунти, подкасти тощо та віш-ліст, де зібрані найбажаніші речі . Редакція Marie Claire не стала виключенням і в кожної з нас є про що розповісти. Тому ми вирішили ділитися своїми знахідками, адже іноді так не вистачає конкретного списку подарунків чи рекомендацій, які можуть змінити наше життя на краще, тим паче зараз. Тому ми будемо кожного тижня розповідати про “скарби”, які знайшли на просторах Інтернету та в соціальних мережах.

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 1

Катерина Лагутіна, керівник бренду Marie Claire в Україні, керівник проекту з впровадження стратегії сталого розвитку Burda media Ukraine

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 2

https://www.instagram.com/lowposh_project/?igshid=YmMyMTA2M2Y%3D

Для мене українські бренди, які продовжують працювати – герої. Я не уявляю, як це важко, небезпечно, а ще це постійна фінансова відповідальність перед командою. Тому як тільки маю змогу, чи необхідність, намагаюся зробити свій вибір на користь українського виробника. Тож моя знахідка цього тижня бренд LOW POSH. Бренд створює локальні, повсякденні речі високої якості. Мене підкупив той факт, що компанія обирає для колекцій стокову італійську пряжу і це не лише екологічний стейтмент, ще це дає змогу виробляти свитери з високоякісної та довгострокової пряжі lamswool у середньому ціновому сегменті.

До весни 2022 року виробництво та команда знаходились у Ворзелі, після жахіть тимчасової окупації бренд переїхав всією командою до Києва.

Читайте також: Знаменитості минулого: що редакція Marie Claire додала до списку бажань

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 3

Ірина Татаренко, шеф-редактор журналу та сайту “Marie Claire”

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 4

Українські колажисти та ілюстратори – мій краш. Слідкую, пишаюсь, надихаюся, підписуюсь у соцмережах, коментую й вірю, що про них ми ще почуємо. Цього тижня моя знахідка — альбом «EMERGING ART in Ukraine / НОВОЧАСНЕ МІСЦЕ в Україні». Це перше повноцінне видання про сучасне молоде мистецтво в Україні, розвиток якого відбувся останніми роками. Далі – більше. Вірю!

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 5

Поліна Береза, редактор сайту "Marie Claire"

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 6

Я ніколи так сильно не цікавилася історією та культурою України, як зараз. Напевно, більшість, що прочитали це, подумає, що і ви такі самі. Але я людина проста, трохи інфантильна, тому важкі речі я сприймаю легше у фановому форматі. Тому нахідка моєї тижня — підкаст «Некст стейшн укранізейшн». Моя особлива любов - епізод про степовий говір. Відтепер я знаю, що ті, чим я розмрвляла у рідному містечку до переїзду до Києва, був не суржик, а степовий говір. І цим я дуже пишаюся!

Статті на тему