UA
  RU

  Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list

  Редагувати переклад

  Наша постійна рубрика знову повертається, бо ж продовжувати жити — це вже перемога над ворогом.


  Напевно, у кожного є свій віш-лист, до якого періодично щось додається. Редакція Marie Claire не стала виключенням і в кожній з нас є свої таємні чи не дуже побажання. Тому ми вирішили ділитися своїми нахідками, адже іноді так не вистачає конкретного списку подарунків чи рекомендацій, якщо хочеться зробити собі чи комусь приємно. Тому ми будемо кожного тижня розповідати про “скарби”, які знайшли на теренах Інтернету та в соціальних мережах.

  Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 1


  Катерина Лагутіна, керівник бренду Marie Claire в Україні, керівник проекту з впровадження стратегії сталого розвитку Burda media Ukraine

  Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 2

  Мені понравився акаунт, який я зустріла у Інстаграм @i_see_ua_flag. Він доводить, що весь світ блакитно-жовтий. Звісно, ​​це фокус уваги, але як приємно бачити рідні кольори навкруги.


  Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 3

  Ірина Татаренко, шеф-редактор журналу та сайту “Marie Claire”

  Український контент. Якісний та надихаючий. Який сьогодні створюють українські журналісти, блогери, ілюстратори та інші автори. Мої фаворити «Загін кіноманів». Особливо останні випуски просто не залишають культурні запитання без відповідей. Наприклад, випуск «Україна в російських фільмах» було дивитися… «боляче», але дуже корисно.  Не сумніваюся, що «Безславних виродків» в озвучці Віктора Самохвалова ви бачили чи чули. Це крутіше за «гоблінський переклад». Просто повірте. До речі, з автором відео незабаром у нас інтерв'ю для МС.


  Таня «Рагулівна» — це те, що в серці. І my guilty pleasure — українська інтелектуальна гра «Словко». Та я через неї часом лягаю спати запівніч, бо нове слово з'являється з настанням нової доби. Чесно.

  Читайте також: Благодійний проект «Понад усе» для реабілітації жертв війни в Україні


  Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 4

  Поліна Береза, редактор сайту "Marie Claire"

  Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 5
  Нарешті я знову маю насолоду ділитися з вами своїми находками. І цього тижня, як і вже два місяці поспіль, я мониторю виключно українські бренди. Тому кілька тижнів я мечтаю про світшот з написом “Ukrainian Mriya never dies” вітчизняного бренду Keepstyle. Він так відгукується в моєму серці, та є одна проблема – їхнє виробництво знаходилось у Харкові, а тепер команда намагається налаштувати знову процес тільки в іншому регіоні. Тому свою “Мрію” треба трохи почекати. Та я подожду і обов'язково дождусь, адже мрії мають збуватися.

  Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 6

  Ліза Приходько, фотографія Marie Claire

  Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 7

  Для мене знахідкою тижня став пост @inverium.платформа про те, чому така велика кількість українців розмовляє російською мовою. І коли до цього я була певна, що причиною цього є мої рідні, які більшість свого життя прожили в радянські години, то зараз я розумію істину причину. Українська мова завжди була лишньою і небезпечною для російських імперіалістів, а з мовою і український народ, який мав свою культуру та потенціал для самостійного розвитку. Тому цей пост став надзвичайно корисним. А ще, радію тому, що повернулась одна з найулюбленіших наших рубрик. Піклуйтесь про себе і не забувайте, що ваш гарний настрій допомагає нашій країні, а не наоборот. Чим більше ми будемо піклуватися про себе, тим більше ми зможемо зробити. Все буде Україна!

  🤍

  Статті на тему