UA
RU

1 вересня: поліція отримала інформацію про замінування шкіл у Києві

Редагувати переклад

У День знань — 1 вересня 2023 року — столична поліція отримала інформацію щодо замінування усіх середніх шкіл у Києві. 

1 вересня: поліція отримала інформацію про замінування шкіл у Києві-Фото 1

Про отримання інформації щодо замінування шкіл 1 вересня повідомила Київська міська військова адміністрація:

«Столична поліція отримала інформацію щодо замінування усіх середніх шкіл, розташованих у Києві. Працівники поліції відпрацьовують власними силами, підрозділи ДСНС будуть залучатися у разі необхідності. Щодо евакуації дітей та вчителів з приміщень, рішення буде прийматися додатково адміністрацією навчальних закладів та поліцією. Зберігайте спокій та слідкуйте за оновленням інформації».

Ввечері КМВА повідомила, що виклик був хибним:

«Після повідомлення про замінування, була проведена ретельна перевірка усіх середніх шкіл розташованих у Києві. Інформація не підтвердилась. Виклик був хибним».

Цього року на шкільне навчання онлайн у Києві пішло 240 тисяч учнів. Про це розповіли у Київській міській державній адміністрації: 

«240 тисяч — це в 2,5 рази більше, ніж минулого року, коли лише 94 тисячі батьків вирішили відправити дітей на офлайн-навчання». 

В минулому навчальному році дві третини днів пройшли з перериванням уроків через повітряну тривогу. А кожна четверта ніч була без сну з тих самих причин. У КМДА повідомили, що наразі 417 шкіл із 420 мають укриття. В школах, де охочих навчатися більше, ніж місць в укритті, буде діяти змішана система навчання. Зокрема, друга зміна або перемінне офлайн та онлайн-навчання. Це стосується учнів старших класів. Початкова школа буде навчатись офлайн. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Hope House Press - Leather Diary Studio / Unsplash

Читайте також: ЯК ДОПОМОГТИ ДИТИНІ СКОНЦЕНТРУВАТИСЯ НА НАВЧАННІ: ПОРАДИ МОЗ

Статті на тему