UA
RU

Кишеньковий помічник: 5 додатків для боротьби зі стресом

Редагувати переклад
Тепер ваш смартфон стане особистим психологом.

стрес

Іноді нам настільки складно боротися зі стресовими ситуаціями самостійно, що просто потрібна допомога професіонала. Відтепер ваш особистий психолог у кишені. Ми підготували п'ять додатків-антидепресантів, які в будь-який час доби допоможуть вам впоратися з проблемами, що накопичилися, або дадуть цінну пораду.

Pacifica

Ця програма створена для аналізу власних емоцій: ви записуєте свої відчуття протягом дня і після аналізуєте їх. Утиліта пропонує два варіанти використання вашої інформації: створення нових цілей та завдань або медитування. Якщо дотримуватися порад Pacifica, то ви зможете досягти гармонії з собою в найкоротший термін. 

MoodKit

 Програма допоможе оцінити ваш емоційний стан за шкалою від 1 до 10 і дасть позначення вашим відчуттям. Наприклад, сьогодні ви «вините себе за щось» або «налаштовані агресивно». Ця програма дасть можливість глянути з боку на свій емоційний фон. Його можна завантажити на iTunes, сплативши підписку за $4.99.

Читайте також: МІФ АБО РЕАЛЬНІСТЬ: СКІЛЬКИ НА САМОМ СПРАВІ ПОТРІБНО СПАТИ

Кишеньковий психолог

 Незамінна утиліта, якщо ви хочете відстежити зміни вашого настрою протягом дня, тижня чи місяця. Ви зможете проаналізувати емоційні стрибки, навчитися їх контролювати чи приглушати. Також у додатку є рубрика «Тренажер емоційного інтелекту», який дозволить керувати своїм настроєм.

І найкорисніша, на нашу думку, рубрика «Кишеньковий психолог» — у ній зібрані поради та рекомендації, згідно з вашим емоційним тлом.

Просто буття

 Це заспокійлива утиліта з цього списку додатків-антидепресантів. З її допомогою ви зможете максимально комфортно помедитувати, при цьому на тлі звучатиме заспокійлива музика, шум лісу, морський прибій або можна налаштувати голосовий супровід. Ви зможете встановити таймер медитації та, у призначений час, смартфон поверне вас у реальність.

HelloMind

 Тепер вам не потрібно буде відвідувати тренінги щодо підвищення самооцінки, боротьби зі шкідливими звичками або зі своїми страхами. Все зібрано в одному додатку у вигляді 10 аутотренінгів по 30 хвилин. Ефективність тренінгів у тому, що й розробники спиралися на дослідження у сфері нейропластичности мозку.

Статті на тему