UA
  RU

  5 звичок, які заважають вашому успіху

  Редагувати переклад
  Ви звикли слухати секрети успішних людей, а як щодо зізнань людей, які не змогли досягти успіху?
  щоденні звички успішних людей

  @themancuniongirl

  Іноді ви самі відштовхуєте від себе удачу. Але як таке може бути, якщо ви всі сили витрачаєте на те, щоб усі навколо вважали вас молодцем, та й ви самі пишалися своїми успіхами у професійному та особистому житті? Виною тому, що все йде не за планом, можуть бути дрібниці — ваші погані звички. Згодні, ніхто не ідеальний, але той, хто прагне ідеалу, на багато очок обганяє того, кому і так зійде. 

  Перший крок найскладніший це усвідомлення того, що у вас є проблема. Тільки після цього ви зможете зрозуміти, в якому напрямку працюватимуть і які саме кроки робити. Ми назвемо вам симптоми неуспішної людини, а ви самі поставите собі діагноз. 

  Читайте також: ВСЕ УСПІТИ: 5 ТЕХНІК ПЛАНУВАННЯ ДНЯ

  Ви постійно спізнюєтеся

  Завжди і скрізь ви повинні з'явитися пізніше за призначений час. Ви навіть настільки втомилися вигадувати виправдання своєї непунктуальності, що зазвичай кажете: «Можливо, я трохи запізнюся, тому що я така людина». Справа навіть не в тому, що ви виставляєте себе непрофесіоналом і змушуєте іншу людину витрачати дорогоцінні хвилини на очікування, а в тому, що це говорить про проблеми з ментальним здоров'ям. Хронічне запізнення говорить про зростаюче почуття занепокоєння, низький самоконтроль і навіть пошук гострих відчуттів. 

  Ви порівнюєте себе з іншими

  По-справжньому успішних людей мало турбує, що про них думають. Подивіться на того ж Марка Цукерберга, якого не раз звинувачували в любові до сірих футболок та жінки, яка мало нагадує секс-символ. Але він продовжує носити сірі футболки і душі не чує у своїй дружині. А ще його стан зростає з кожною секундою. Якщо ви будете постійно обертатися на інших, то втратите з уваги лінію фінішу. 

  5 звичок, які заважають вашому успіху-Фото 2

  @overdarry

  Ви любите відкладати на потім

  Прокрастинація - це наше улюблене проведення часу. Поки завдання з невблаганною швидкістю накопичуються на сторінках щоденника, ви вкотре оновлюєте стрічку Facebook у пошуках нових кумедних відео? Якщо ви не вирішите цю проблему, то не чекайте на визнання. Експерти, кажуть, що звичка відкладати справи на потім, призводить до втрати трьох компонентів успіху: часу, грошей та поваги. 

  Читайте також: КАЖУТЬ Вчені: ЯК БОРОТИСЯ З ПРОКРАСТИНАЦІЄЮ

  Ви готові до обману

  Ви можете брехати про все, починаючи з вашого запізнення і закінчуючи стадією готовності вашого проекту. І не думайте, що недомовленість або замовчування деяких речей роблять вас меншим брехуном, ніж людину, яка говорить неправду відкрито. Намагайтеся знайти корінь проблеми. Можливо, вам доводилося вдаватися до обману в дитячі роки, коли за погану оцінку належала прочуханка. В цьому випадку вам навряд чи вдасться самим впоратися, але досвідчений психолог допоможе.

  Ви спалюєте мости

  Бути надто категоричною людиною у бізнесі — недалекоглядно. У разі конфліктної ситуації ви не зобов'язані брати сторону опонента, але при цьому повинні тримати особу та залишатися відкритими до діалогу. Ваші різкі, нехай навіть обґрунтовані, випади можуть коштувати вам якщо не кар'єри, то хороших зв'язків. Повірте, іноді вам знадобиться знайомство з абсолютно несподіваною людиною! 

  Статті на тему