UA
  RU

  5 ознак того, що вам потрібний ментальний відпочинок

  Редагувати переклад
  Все наше життя базується на відповідальності та дедлайнах. Як тут не нервуватись?
  ментальний відпочинок фото

  @damselindior

  Ви постійно щось маєте: купити подарунок найкращій подрузі вашого хлопця, придумати меню на тиждень, не забути сходити на презентацію клієнта тощо. Зрештою, ви ж доросла людина, тому вам ніяк не позбавитися різних типів тиску і стресу. Хіба в суспільстві, де ковток міцного еспресо стає «таблеткою» від недосипу, а позаурочна робота — ключем до успіху, чи є можливість жити інакше? 


  Але ігнорувати явні симптоми виснаження та втоми в жодному разі не можна! Нехай ви і не можете позбутися всіх своїх обов'язків, але на якийсь час делегувати їх на когось іншого і видихнути — цілком. Нині ми поговоримо про ментальний відпочинок. А ще вкажемо на п'ять головних причин, чому ви його гостро потребуєте. 

  Ментальний відпочинок - це концентрація на власних відчуттях та думках.   


  навіщо нам відпочинок

  @alainakaz

  1. Ви постійно вболіваєте

  Останні пару місяців ви живете ніби в замкнутому колі: тільки встигли вилікувати застуду, як почалися проблеми зі шлунком, впоралися зі шлунком - стали страждати від страшного кашлю. Звичайно ж ви вирішите, що у вас ослаблений імунітет, і будете праві. Але не завжди причина у відсутності потрібних вітамінів та поживних речовин, іноді справа у стресі та втомі. Вони підточують ваше здоров'я. Щоб позбутися цього ефекту доміно, влаштуйте собі ментальний відпочинок - пропийте комплекс вітамінів, більше спіть, харчуйтеся правильною їжею і частіше виходьте на свіже повітря.

  як правильно відпочивати фото

  @omandthecity

  2. Ви не можете сконцентруватися на цьому

  Ніколи зацикленість на минулому, а особливо на негативних ситуаціях та провалах, нікого не робила щасливішою. Згодні, кожен з нас любить іноді поринути у спогади з головою і відсторонитися від сьогоднішнього дня. Але ностальгія та самокопання – це різні речі. Якщо ви відчуваєте, що занадто часто прокручує в голові неприємні історії з минулого — це явна ознака того, що настав час зупинитися і відкинути всі думки. Єдиний порятунок із цієї ситуації — це ментальний відпочинок. Спробуйте і не пошкодуєте! 

  Читайте також: КРАЩІ ДОДАТКИ ДЛЯ МЕДИТАЦІЇ


  що таке відпочинок фото

  @elanaloo

  3. Ви нехтуєте собою

  Якщо ви віддаєте перевагу розслаблюючому вечору зі своїм чоловіком підготовці нового спецпроекту, а походу до лікаря - поїздку на ділову зустріч, тоді ви трудоголік, який повинен трохи приділити часу собі. Будьте розумні та зробіть крок назад. Нехай у вас дуже серйозна та відповідальна робота, повністю відмовитися від особистого життя та плюнути на здоров'я – це погана ідея. Зробіть ментальну перерву та розставте пріоритети. Повірте, це допоможе підвищити якість вашого життя. 

  для чого потрібна відпустка фото

  @saracovey

  4. Ви не можете спати

  Безсоння стало вашим постійним супутником? Все, про що ви зараз таємно мрієте - це добре виспатися, але думки про майбутній день з усіма його проблемами і дедлайн робить це неможливим? Думки спричиняють почуття тривожності? Все погано – вам терміново потрібен ментальний відпочинок, інакше патчі під очі вас не врятують. Ідеально, якщо вам вдасться взяти пару днів відпустки і вирушити на природу - свіже повітря, домашня їжа та робота в саду швидко приведуть вас до тями. 

  Читайте також: ЯК СПРАВИТИСЯ СО СТРЕСОМ НА РОБОТІ  Чому людині потрібен відпочинок

  @stylinbyaylin

  5. Ви постійно сумуєте

  Коли емоції захльостують хвилею, а відбиватися від них немає жодних сил - скажіть собі: "Стоп!" Настав час зупинитися і подумати про себе. Перманентний стан смутку та роздратування як мінімум перетворить вас на домосіда, а як максимум – призведе до проблем на роботі та/або в особистому житті. Все, що вам потрібно зараз, - це відключитися від зовнішнього світу і сконцентруватися тільки на собі. Що вас турбує? Що змушує вас почуватися погано? Чому сум не минає, навіть якщо ви займаєтеся улюбленими справами? Для цього вам потрібний ментальний відпочинок. 

  Якщо ви відчуваєте один із цих симптомів - терміново влаштовуйте собі ментальний відпочинок!


  Статті на тему