UA
  RU

  5 шкідливих звичок у сексі

  Редагувати переклад
  Прикро, але шкідливі звички ми можемо створити навіть у сексі. Складність полягає в тому, що багато хто не розглядає їх як щось негативне.
  5 шкідливих звичок у сексі-Фото 1

  unsplash.com

  Такі патерни псують ваше сексуальне життя в той момент, коли ви нічого не підозрюєте. Не потрібно панікувати та уважно аналізувати свою поведінку та поведінку партнера.


  Якщо ви дізнаєтеся в якомусь прикладі вашої пари, не потрібно відразу ж пред'являти партнеру претензії. Обговоріть все м'яко, з повагою та по-жіночому.

  Розмови про сексуальні уподобання, бажання і фантазії важливі для пари. Підходьте до цього грамотно, тому що чоловіче его дуже вразливе.


  Отже, перейдемо до головного – шкідливих звичок у сексі!

  Читайте також: СЕКСОЛОГИ НАЗВАЛИ ТОП-7 ЕРОТИЧНИХ ФАНТАЗІЙ УКРАЇНЦІВ

  Нічого нікому не скажу

  Грати в мовчанку у ліжку – не завжди гарна ідея. Коли партнери не обмінюються побажаннями, не розкривають один перед одним своїх фантазій, секс виходить прісним.


  Не бійтеся спрямовувати коханого, озвучувати що вам подобається, а що не подобається. Особливо актуальне це правило тоді, коли у вас перший секс із новим партнером. Ви не знаєте переваг один одного, тому потрібно допомогти порозуміння.

  Спрямовуйте його ласки, розкажіть про свої ерогенні зони, поцікавтеся, що особливо подобається чоловікові. Якщо якісь його ласки для вас неприємні, не мовчіть! Упокорюватися і терпіти в ліжку – дуже поганий варіант. Від цього краще не буде ні вам, ні хлопцю.

  Якісний секс між чоловіком та жінкою неможливий без комунікації. Вона допоможе вам не стояти на місці, а розвивати взаємодію.  5 шкідливих звичок у сексі-Фото 2

  unsplash.com

  Роби, як я сказала!

  Наступна шкідлива звичка у сексі – це звичка командувати. Важко повірити, але в ліжку деякі дівчата перетворюються на капітана військового корабля. Так, говорити про свої переваги необхідно, але дуже важливо робити це правильно.

  Якщо дівчина, замість м'яко попросити чоловіка, починає віддавати накази командним тоном, нічого хорошого не вийде. Нескінченні «все не так, треба ось так» б'ють за самооцінкою хлопця.


  Коли чергова його спроба зробити вам приємно наштовхується на осуд, рано чи пізно він перестане намагатися порадувати вас. Тут одне з двох: або він вирішить, що вам не подобається, або почне звинувачувати себе у всіх постільних невдачах.

  Говорячи «гаразд, давай вже по-швидкому», ви ніби робите ласку партнеру. Якщо нудний та одноманітний секс – межа ваших мрій, тоді можете не позбавлятися цієї шкідливої ​​звички.

  Щоб зменшити рівень контролю, потрібно розслабитися. Робіть це зусиллям волі. Заплющте очі, відчуйте, як ваше тіло позбавляється напруги. Дозвольте собі захопитися відчуттями та фантазіями.


  Такий підхід різко збільшить ваші шанси на оргазм і загалом зробить секс більш щирим та якісним.

  Читайте також: СЕКС-ПОРАДИ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ РІЗНООБРАЗИТИ ІНТИМНЕ ЖИТТЯ

  Не переступайте через себе

  Робити у ліжку те, що вам не подобається – дуже погана ідея. Секс має бути процесом, до якого включені рівноправні партнери. Жертвувати своїми принципами – шкодити не лише собі, а й парі загалом.

  Якщо вам доводиться терпіти або робити те, що ви не приймаєте, стосунки довго не продовжаться. Вважайте, що купили квиток на їх руйнування.

  Наприклад, чоловік пропонує вам "секс утрьох", а ви категорично проти. Але він наполягає, і ви йдете на поступки, погоджуєтесь. Повірте, нічого хорошого не вдасться!

  Залежно від того, наскільки ви внутрішньо протестуєте, варіюватиметься ступінь негативних наслідків для вашої пари.

  Нерідко після таких жертв чоловік та жінка розлучаються. Жертва виявляється занадто великою, один партнер розуміє, що зрадив себе, інший може відчувати провину.

  Якщо у вас є важливі моменти, на які ви не погодитеся, скажіть про це коханому. Чесність - основа гармонійних відносин як у ліжку, так і за її межами. Людина, яка має до вас почуття, обов'язково віднесеться до цього з розумінням і не тисне і маніпулюватиме.

  5 шкідливих звичок у сексі-Фото 3

  unsplash.com

  Мені і так добре

  Скромнічать у сексі – наступна негативна звичка. Якщо ви без розуму від якихось ласок, не відмовляйте собі в задоволенні!

  Багато жінок соромляться показати чоловікові, що вони хочуть. Страх виявити ініціативу гальмує ваш розвиток як пари. Хлопцям подобається жіноча ініціатива. Вони сприймають її як комплімент своєї мужності, сексуальності та привабливості.

  Якщо хлопець хоче сексу, це обов'язково покаже. Чому ж дівчата катують себе зайвими забобонами? Не треба придушувати себе, сміливо виявляйте почуття, будьте відвертими.

  Покажіть йому що хочете. Як спокушати? І тому існує безліч способів. Від тонкого натяку до рішучих дій нижче за пояс. Обіцяю, йому сподобається!

  Навіть найхолодніший айсберг розтане, коли побачить жіноче бажання. Дерзайте!

  Читайте також: СЕКС-ДРАЙВ: ЯК ПІДВИЩИТИ СВОЄ ЛІБІДО

  Секс із найулюбленішою людиною

  Тобто із самою собою. Колись мастурбацію вважали шкідливою звичкою, тепер шкідлива звичка – це небажання використати цей інструмент пізнання свого тіла.

  За допомогою самостійних ласок ви краще розумітимете, що вам приносить задоволення, а в чому немає сенсу. Це відмінний спосіб навчитися відчувати оргазм, якщо раніше ви не відчували або мали складності з цим.

  Шукайте свої гарячі точки, стимулюйте їх, спостерігайте відповідь тіла. Зрозумійте, як порушувати себе. Досвід, отриманий в результаті таких вправ, стане в нагоді у взаємодії з партнером.

  Краще зрозумівши себе, ви зможете направити свого чоловіка і зробите процес ще приємнішим і результативнішим. Так ви полегшите завдання пошуку джерел насолоди і собі, і йому.

  Курс на задоволення

  Позбавляйтеся від шкідливих звичок як від якорів, що тягнуть вас униз. Як тільки ви пропрацюєте негативні стереотипи і неусвідомлені дії, шлях до задоволення вам обох стане набагато простіше і приємніше.

  Головне – усвідомити проблеми, із якими потрібно працювати. Поступово, крок за кроком, замінюйте погані звички на нові та корисні. Скоро ви вже діятимете, не замислюючись.

  Забравши зайве, ви отримаєте концентрат яскравих фарб, які дарує сексуальне життя.

  5 шкідливих звичок у сексі-Фото 4

  Світлана Грабова, дипломований сексолог, тренер освітньої онлайн-платформи Фаза Роста, fazarosta.com

  Статті на тему