UA
RU

6 резолюцій, які допоможуть покращити відносини цього року

Редагувати переклад
Над стосунками також треба працювати. 

6 резолюцій, які допоможуть покращити відносини цього року-Фото 1

Навіть телефону ми приділяємо більше уваги, ніж коханій людині. У новому році саме час виправити непорозуміння та втілити у життя такі обіцянки. 

Читайте також: Насущне питання: чим відрізняються стосунки у 20 та 30?

 

Час тільки один для одного 

Якщо ви проводите з партнером багато часу, насправді більша частина все одно витрачається або на з'ясування стосунків, або на фактори, що відволікають, на зразок смартфонів і соцмереж. За статистикою до бездушного телефону ми торкаємося 2617 разів на день, залишаючи все менше часу для близької людини. Щоб уникнути подібного, встановіть час на своєму смартфоні. Кілька годин на день на соцмережі буде більш ніж достатньо. 

6 резолюцій, які допоможуть покращити відносини цього року-Фото 2

Новизна у відносинах

Щоб не зриватися на партнера і не балакати один одного нерви, введіть на регулярній основі правило робити разом щось нове. Наприклад, можна сходити на секс-тренінг, знайдіть нове хобі, яке буде цікавим для вас двом. А може бути і навпаки — зробіть щось нове наодинці, головне, щоб заняття принесло натхнення і наповнило зсередини, а не вичавило останні соки. 

Читайте також: Кордони, які варто ставити у стосунках

Повага до особистих кордонів

Повага особистих кордонів – одне з правил здорових та повноцінних стосунків. Дайте собі обіцянку не контролювати кожен крок партнера та довіряти йому, відпускайте гуляти з друзями і не лише. Зробіть так, щоб кожен мав особистий простір, якщо ви живете разом, інакше не уникнути сварок. 

6 резолюцій, які допоможуть покращити відносини цього року-Фото 3

Переоцінка відносин

Завжди складно говорити про проблеми вголос, простіше накопичувати образи, постійно думати про них, а при першій сварці виплескувати на партнера. Якщо це опис ваших відносин, їх варто якнайшвидше змінити, щоб не було надто пізно. Домовитеся з партнером обговорити всі проблеми та випишіть на листок, якщо в цьому є потреба, всі свої претензії. 

Читайте також: Українки про досвід стосунків із іноземцями

Різноманітність в інтимному житті

Відносини не можуть триматися виключно на сексі, але якщо для вас і партнера він означає чимало, постарайтеся частіше вносити у життя щось нове. Почніть з маленького - нових поз і технік, рольових ігор, а продовжіть інтимними іграшками та виконанням найпотаємніших бажань один одного. Не всім комфортно говорити на подібні теми, тому можна перетворити незручність на інтерактив. Запишіть все, що хочете втілити, на папері та по черзі витягуйте, а потім обговорюйте з партнером. 

6 резолюцій, які допоможуть покращити відносини цього року-Фото 4

Розмова про майбутнє

Щоб зрозуміти, чи рухаєтеся ви з партнером в одному напрямку, чи варто завести розмову на цю тему. Де ви бачите себе через кілька років, у якій країні, з дітьми чи без, як бачите розвиток стосунків? Не виключено, що ваші плани не співпадуть із цілями та мріями партнера, що може підштовхнути до розлучення. 

Фото: unsplash.com

Статті на тему