У разі втоми, стресу, підвищеної дратівливості перегляньте свої звички. Можливо, деякі з них викликають у вас втому.Пропускаєте тренування
Якщо ви відчуваєте втому після важкого робочого дня, у жодному разі не відмовляйтеся від занять спортом. Натомість спробуйте зменшити навантаження і скоротити час тренування до 30 хвилин. Єдиним приводом пропустити тренування може бути хвороба. У такому разі краще залишитися вдома та приймати засоби для зміцнення імунітету.
П'єте недостатню кількість води
При кожному русі ви витрачаєте запаси води в організмі. Ви моргаєте – вода змочує очне яблуко. Ви ковтаєте – вода зволожує стравохід. Нарешті, з кожним видихом рівень цілющої вологи знижується. Саме тому вам потрібно пити якнайбільше мінеральної води, яка заповнює водний баланс і заряджає організм енергією. Нагадаємо, що щодня доросла людина має випивати близько 2 літрів чистої води.
Читайте також: КОМЕНТАР ВЧЕНИХ: ВІД ЯКИХ ЧОЛОВІКІВ ЖІНКАМ ТРУДНІШЕ ЗА ЙОГО?
В організмі не вистачає заліза
Темні кола під очима, млявість, дратівливість, нездатність концентрувати увагу – перші симптоми нестачі заліза в організмі. Причина її виникнення дуже проста: що менше заліза, то менше гемоглобіну, що, своєю чергою, призводить до недостатнього постачання органів прокуратури та тканин киснем. Щоб підвищити рівень заліза в організмі, їжте яблука, квасолю, буряк, шпинат, гречану крупу, печінку.
Ви прагнете ідеалу
Перфекціонізм змушує вас працювати щосили. Але, на жаль, ви ставите собі за мету, які практично недосяжні. В результаті ви відчуваєте незадоволеність, втому та депресію. Щоб знайти час для відпочинку, спробуйте встановити часові рамки для кожного проекту та не працювати понаднормово.
Ви робите з мухи слона
Часто симптомами хронічної втоми є страх, тривога чи паніка. Те, що в медицині називається нервовим виснаженням, приймають за лінощі. Ви можете переживати через важливу ділову зустріч, проблеми в особистому житті і навіть занадто велику кількість випитої кави. Крім зміни способу життя, ви можете знизити рівень тривоги, кидаючи виклик песимістичним поглядам та ірраціональним переконанням.
Читайте також: 5 найкрасивіших чоловіків світу з точки зору науки
Ви не снідаєте
Від того, як ви поснідали, залежить активність обміну речовин та ваше самопочуття протягом усього дня. Якщо ви не звикли снідати, то не дивуйтеся, що відчуваєте занепад сил. Вранці краще з'їсти варене яйце з цільнозерновими хлібцями та йогуртом, випити фруктовий смузі або приготувати овочевий салат.
П'єте на ніч алкоголь
Келих вина на ніч вважається чудовим снодійним, адже спиртне пригнічує роботу центральної нервової системи. Однак цей келих вина і погіршує якість вашого сну, адже під його впливом в організмі виробляється адреналін. Саме тому алкоголь потрібно вживати за 3-4 години до сну.
Користуєтеся смартфоном перед сном
Якщо вам потрібно перевірити пошту, прочитати зведення новин або переглянути оновлення в соцмережах, робіть це не в ліжку. Справа в тому, що блакитне світло екрана збуджує нервову систему. В результаті у вас може розвинутися безсоння.