UA
RU

Британський мандрівник Беар Гріллс став амбасадором United24

Редагувати переклад

Британський мандрівник Беар Гріллс став амбасадором фандрейзингової платформи United24. Він збиратиме гроші на відбудову України. 

Беар Гріллз амбасадор United24

Беар Гріллс – мандрівник, телеведучий, письменник. Він — колишній спецпризначник та автор кількох світових рекордів. Наприклад, у 1998 році Гріллс став першим британцем, який піднявся на Єверест. У 2015-му він провів звану вечерю в аеростаті на висоті 7620 метрів. Всі гості вечері були одягнені у парадну обідню форму та кисневі маски. 2007-го він пролетів на парамоторі над Гімалаями на висоті, яка була вища за Єверест. 

Беар Гріллс найбільш відомий як провідний програми «Вижити за будь-яку ціну». У програмі розповідається про те, як поводитися в екстренних ситуаціях, орієнтуватися на місцевості, знаходити воду, добувати та готувати їжу.

Беар Гріллз амбасадор United24

У грудні 2022 року він відвідав Україну. Результатом візиту став фільм "Зона бойових дій: Беар Гріллс зустрічається з президентом Зеленським". Гріллс назвав його найважчим з усіх, які він колись знімав.

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Bear Grylls OBE (@beargrylls)

Фільм вийшов у прокат у Великій Британії та США 28 березня. А сьогодні Беар Гріллс заявив, що приєднується до фандрейзингової платформи. United24 і займеться напрямом «Відбудова України». Він став першим британським амбасадором і дуже цим пишеться:

«Я дуже пишаюся тим, що підтримую United24 і народ України. Ви продемонстрували таку мужність і рішучість перед труднощами й стали міжнародним символом стійкості та непокори. Мені не терпиться почати допомагати United24 і створювати краще майбутнє для всіх».

Гріллс підтримує Україну з початку повномасштабного вторгнення росії. Його освітня компанія BecomingX, разом із Amazon та Accenture, розробляє навчальну платформу BecomingX Ukraine для українців.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: United24, Instagram / Bear Grylls

Читайте також: РЕЖИСЕР МІШЕЛЬ ХАЗАНАВІЧУС СТАВ ПЕРШИМ ФРАНЦУЗЬКИМ АМБАСАДОРОМ UNITED24

 

Статті на тему