UA
RU

Bloom Twins: «Ми завжди будемо горді тим, що українки!»

Редагувати переклад
Дівчата розповіли Marie Claire про музику, модельінг, співпрацю зі іменитими артистами і, звичайно ж, про Україну!

Bloom Twins: «Ми завжди будемо горді тим, що українки!»-Фото 1

Bloom Twins — британський дует українського походження, який складається із сестер-близнюків Ані та Соні Купрієнко. У 16 років вони підписали контракт із музичними агентами та переїхали до Лондона. Свій перший сингл "Фаренгейт" випустили у червні наступного року, а у жовтні Bloom Twins вже отримали за нього нагороду MTV IGGY Artist of the Week. Подумати тільки, ще кілька років тому українські афіші запрошували всіх на перший сольний концерт, а сьогодні світова музична критика пророкує українським близнюкам велике майбутнє і порівнює з такими виконавцями як Lana del Rey і The XX. Почути музику Bloom Twins наживо ви зможете 12 травня в TAO Event Hall.

Дівчата народилися та виросли у Броварах, де вперше взяли до рук музичні інструменти та почали співати. Вони розповіли, що захоплювалися музикою із самого дитинства: «У нас удома завжди була музична атмосфера. Тато грає на барабанах, флейті та на гітарі теж. Мама – на гітарі, співає. І вони постійно запрошують своїх друзів, котрі грають на різних інструментах».

 

— Ви завжди наголошуєте, що ви британський дует українського походження. Розкажіть, чи іноді виконуєте пісні українською мовою під час своїх турів різними країнами світу?

Слава Украине! Ми завжди будемо горді тим, що українки!

У кожному своєму інтерв'ю ми ділимося нашою гордістю – українським талантом. Наша країна має багато креативних персоналій. Серед них безліч дизайнерів, речі яких ми вважаємо за краще одягати на всі наші концерти, наприклад: Frolov, Valery Kovalska, Vitalio Zelenskiy. Майже всі наші відео зроблено саме українцями, чомусь саме з нашими братами по крові ми почуваємося на одній хвилі. Дякуємо величезному Serge Vane, адже «Фаренгейт» був нашою відправною точкою саме за його допомогою. І так само наше перше відео в Японії, яке називатиметься Talk to me, і про тему, яка є найкритичнішою на даний момент – психологічним балансом. Нашим наступним кроком буде написання української пісні.

Bloom Twins: «Ми завжди будемо горді тим, що українки!»-Фото 2

— Ви цього року вже випустили новий сингл. Розкажіть, чи варто чекати на цілий альбом?

Ми неймовірно раді, що наш останній сингл She's Not Me був настільки тепло прийнятий такими знаменитими виданнями, як Clash, Record of the Day, Daily Star, Sunday times culture. Ми просто не можемо дочекатися моменту, щоб поділитись нашим дебютним EP! Але вибрати чотири-п'ять пісень — це непроста праця, адже доводиться вибирати з десятків і навіть сотень написаних композицій, щоб передати справжні почуття, загорнувши їх у істинний Dark Pop.

 

— Найчастіше ви називаєте свій стиль музики «дарк поп», чи плануєте ще якось кардинально експериментувати зі стилями? Наприклад, додати екектронщини, хауса або етніки.

Дарк піп і є експеримент. Це компроміс між чорним та білим, між світом моди та музики, між несумісним. Саме тому ми не маємо наміру зупинятися у музично-емоційних експериментах.

 

— Чи плануєте ще якусь зіркову співпрацю крім Duran Duran? Як часто вам надходять пропозиції щодо співпраці?

Нам пощастило розділити сцени з такими іконами, як: Duran Duran, Seal, Noel Rodgers, і так само пощастило виступати з чарівною LP.  Ми досі не можемо повірити в те, як багато артистів та гуртів нас підтримували з перших мікрокроків нашої кар'єри, тому не можемо навіть уявити, який щасливий квиток у цій лотереї ми, можливо, виграємо у майбутньому.

— Ви кажете, що постійно працюєте над собою, у вас дуже щільний графік і часом часом замало навіть на сон. А як же особисте життя, невже й на нього зовсім немає часу? Я думаю, ви користуєтеся божевільною популярністю серед протилежної статі.

Чесно кажучи, наше особисте життя сьогодні це музика. Наша протилежна підлога – наші інструменти. Наша пристрасть - Dark Pop. Тож часу на це вистачає.

 

- Ваше постійне місце проживання у Британії. Часто бачитеся зі своєю сім'єю, хто частіше приїжджає у гості: ви до них чи вони до вас?

Ми не так часто бачимося з батьками як би хотіли, але за допомогою Skype та WhatsApp відчуваємо, ніби з ними весь час. Мама була в Лондоні лише один раз, коли ми тільки переїхали сюди, а тата жодного разу тут не було (треба терміново це змінити!).

 

- А друзі? Чи підтримуєте контакти із товаришами з України?

Звичайно! Ми маємо подружку, з якою ми завжди бачимося, як тільки приїжджаємо в Україну. Ми дружимо 10 років і з кожним роком цінуємо нашу дружбу дедалі більше. Неважливо, говоримо ми щодня чи раз на тиждень, бачимося чи ні, ми все одно не втратимо наш зв'язок. Люди, з якими пов'язуєш своє життя, є невід'ємною її частиною.

Bloom Twins: «Ми завжди будемо горді тим, що українки!»-Фото 3

— Якщо не секрет, чим маєте намір порадувати українських слухачів на концерті? Чи звучатимуть нові доріжки, ваші україномовні пісні?

У нас багато нових пісень, які ми не дочекаємося показати. Ми маємо і нову українську пісню, але поки що це все ще кавер. 

 

— Ви часто знімаєтеся для модних колекцій та світових журналів. Наскільки нам відомо, ви розпочали цю кар'єру теж практично відразу після приїзду до Британії. Ви вчилися десь модельнгу чи це прийшло у процесі?

Ми не віримо в жодні школи, що навчають модельнгу, — ми віримо в практику. Спочатку, звичайно, важко розкріпачитися і почуватися впевнено перед камерою, але це все досвід.

 

— Ви встигли спробувати себе вже у багатьох сферах: моделінг, зйомки у кіно, поїздки у турне із зірками. Скажіть, музика вам таки ближче всього на даний момент? Чи можливий такий розвиток подій, що вона може трохи відійти на другий план?

Музика ніколи не піде на другий план для нас. Це завжди був і буде наш пріоритет. Можливість моделінгу та зйомок у кіно нам випала лише завдяки нашій головній пристрасті – музиці.

Статті на тему