UA
RU

Чоловік казати: Фелікс Шиндер, музикант

Редагувати переклад
Відомий одеський виконавець і фіналіст "Голосу Країни", Фелікс Шіндер Нещодавно презентував свою нову пісню «Румба». У пісні використані елементи танго та латиноамериканської музики. Ми в свою чергу попросили його відповісти на запитання рубрики Marie Claire.

Фелікс Шиндер 2

Яким повинен бути «справжній чоловік»?

Справжній чоловік має бути сміливим, мати стержень. Займатися своєю професією завзято, не відрощувати собі живіт, думати про своїх жінок та піклуватися про них. Я говорю про мам, дружину і мою доньку.

Які життєві уроки дали вам батьки?

Мама допомогла мені стати собою, дозволяла робити вибір самому. Ще мати дає мені уроки фортепіано. Тато уроки мені давав експресом на льоту. Навчивши торгуватися та мовчати, коли це необхідно, думати швидко. Пом'ятаю, коли був дитиною ми грали з ним у шашки на гроші, то я відразу смакував і він навчав мене перемогам і правильним рішенням.

У вас був поворотний момент, після якого можна ділити життя на «до» і «після»?

Поворотних моментів у моїй життя було багато. Один із таких — коли я зрозумів, що сцена моє покликання і те, що я справді люблю. Це сталося після першого виступу у невеликому закладі.

І моя доля у телешоу «Голос країни», звісно. Виступ із піснею «Ліхтарики» був чарівним моментом моєї життя, я не відразу це зрозумів. Я тоді просто прийшов і задумав заспівати так, як останній раз.

Що найбільше вас драйвить: в житті, роботі, стосунках?

Є люди, які намагаються все скопіювати, повторити як у інших. Це зовсім не про мене і це мені подобається в собі. Можливість зробити так, як Ти хочеш, розфарбувати світ, як тобі хочеться. У життя мене надихає ті, в чому немає банальності, у стосунках мене захоплюють водночас хоробрі та розумні люди. Краса вчинків у різних проявах.

Як вам здається, ви вже знайшли себе?

Знаходити собі цей процес постійний, як дихання. Запитайте, чи хочу ще подихати? Знайти потрібне слово у пісні – це знайти собі. Для тих, хто каже «знаєте, я вже знайшов собі», частка точно підготувала кілька сюрпризів.

Фелікс Шіндер

Якими критеріями ви вимірюєте успіх?

У артиста один критерій: що більше людей на концерті знають і співають слова твоєї пісні, то більший твій успіх. Ще для мене успіх це коли від моєї музики людям добре.

Як виглядає ваш стандартний день?

Не можу нічого певного сказати. Буває, мрію лежати і дивитися хороше кіно, і мрія збувається (усміхається). А буває, провожу дні в дорозі з концерту на концерт і дуже втомлююся. Люблю, коли репетирую з моєю командою. Зараз до мого звичного графіку додалися танцювальні тренування, це зовсім нове для мене – навчатися латиноамериканським танцям. Але в наступній моїй відео роботі на сингл «Румба» я точно хочу танцювати. Подивимося, що вийде. Найкращий день із стандартних — коли я з сім'єю в улюбленому ресторані їм маленькі пельмені і проведу годину із донькою. 

Які якості партнера для вас важливі?

Порядність найважливіша якість, а далі можна ще багато всього сказати, але без цього все пусто в людині. Партнерка має бути хороша (сміється ).

Яка людина ніколи не буде з вами поруч?

Я остерігаюся дурнів. І знаєте людей, від яких інтуїтивно хочеться змитися. Ніколи не чекаю і відразу зникаю з обрію, якщо поруч неприємна людина. Потрібно довіряти своїй інтуїції.

Від чого б вам найскладніше відмовитися?

Мені важко було б відмовитися від мрії. А в цілому я люблю поспати (усміхається). Без сну не можу. Є люди, які можуть спати зусиллям волі, це не я. Я кинувши палити, майже не п'ю, іноді не їм м'ясо (навіть шашлик (сміється ). Але люблю булочки з родзинками і не дай боже вони пропадуть кудись.

Фото надала пресслужба

Читайте також: МАРКУВАТИ СЕБЕ САМОМУ. 5 ПРАВИЛ СТВОРЕННЯ ОСОБИСТОГО БРЕНДУ

Статті на тему