UA
  RU

  Що багаті та успішні люди роблять у вихідні

  Редагувати переклад
  Якщо ви вважаєте, що власники великих компаній проводять на роботі 24 години на добу 7 днів на тиждень, це не так.

  З понеділка по п'ятницю ці люди керують, створюють та приймають дуже важливі рішення. Але вихідні для них особистий час, який не можна присвячувати бізнесу. Вікенд створений для того, щоб відпочивати. Можливо, саме в цьому криється цей секрет успіху.

  Читайте також: 5 TED-лекцій про успіх та продуктивність

   

  Ілон маска

  Ілон маска

  У засновника SpaceX та Tesla п'ятеро синів, і саме з ними він проводить суботу та неділю. Але іноді може витратити годину-другу на надсилання важливих листів, щоб завжди бути на зв'язку з підлеглими.

  Джек Дорсі 

  Джек Дорсі

  Творець Twitter і Square дотримується одного золотого правила: кожен новий робочий день він вибирає для себе тему або завдання та працює над ними, не відволікаючись. А ось вихідні Дорсі проводить у походах та підготовці до нового тижня.

  Читайте також: Відомі жінки, які стали успішними у зрілому віці

  Білл Гейтс

  Білл Гейтс

  Керівник Microsoft сам зізнається, що на початку своєї кар'єри проводив усі дні, включаючи вихідні, на роботі. Але зараз він вважає за краще знаходити час на відпочинок. Уїк-енд Гейтс проводить із дочкою, спостерігаючи, як вона їздить на коні, а також приділяє час своїм хобі.

  Аріанна Хаффінгтон 

  Аріанна Хаффінгтон

  А ось засновниця The Huffington Post у вихідні воліє писати листи своїм співробітникам, але при цьому не розраховує отримувати відповіді.

  Читайте також: 5 звичок, які заважають вашому успіху

  Сергій Брін 

  Сергій Брін

  Співзасновник Google робить вибір на користь активного відпочинку і у вільний час займається хоккеєм на роликах, гімнастикою та стрибками з парашутом.

  Статті на тему