Edit page title У Києві відкрилась вулична виставка фотографа Джима Сюмкая до Дня Героїв Небесної Сотні
Edit meta description У Києві відкрилась вулична виставка фотографа Джима Сюмкая. Виставку присвячено 10-ій річниці вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Close edit interface
UA
RU

У Києві відкрилась вулична виставка фотографа Джима Сюмкая до Дня Героїв Небесної Сотні

Редагувати переклад

У Києві відкрилась вулична виставка фотографа Джима Сюмкая. Виставку присвячено 10-ій річниці вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. 

У Києві відкрилася вулична виставка фотографа Джима Сюмкая до Дня Героїв Небесної Сотні-Фото 1

До 10-ої річниці вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні у Києві на Контрактовій площі відкрилась вулична виставка «Київ 2014. Повернення». Тут представлені роботи більгійського фотографа Джима Сюмкая. Десять років тому він був у Києві і фіксував події Революції Гідності. Свої роботи фотограф передав до архіву Музею Майдану.

У Києві відкрилася вулична виставка фотографа Джима Сюмкая до Дня Героїв Небесної Сотні-Фото 2

На вуличній виставці представлено близько 40 робіт. Авторські світлини виконані у символічній чорно-білій палітрі — вони передають атмосферу найбільшого в новітній історії України протесту. В об’єктив фотографа потрапили учасники Революції. А також побут мітингувальників, деталі наметового містечка. Є фото, що показують трагічні моменти прощання з Героями Небесної Сотні

У Києві відкрилася вулична виставка фотографа Джима Сюмкая до Дня Героїв Небесної Сотні-Фото 3

До 10-ї річниці вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні виставку також представлять і в Європарламенті у Брюсселі. Вона проходитиме паралельно з виставкою у Києві. 

У Києві відкрилася вулична виставка фотографа Джима Сюмкая до Дня Героїв Небесної Сотні-Фото 4

Київська виставка працюватиме до 21 квітня. Згодом її розширений варіант можна буде побачити у Галереї протестного мистецтва Музею Майдану.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Музей Майдану

Читайте також: ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ: ОПУБЛІКОВАНО ПРОГРАМУ ЗАХОДІВ

Статті на тему