Edit page title У День сім’ї в Україні запустили єдину державну онлайн-платформу про усиновлення
Edit meta description У День сім'ї в Україні запустили єдину державну онлайн-платформу про усиновлення та сімейні форми виховання "Україна для кожного дитини".

Close edit interface
UA
RU

У День сім’ї в Україні запустили єдину державну онлайн-платформу про усиновлення

У День сім’ї в Україні запустили єдину державну онлайн-платформу про усиновлення та сімейні форми виховання дітей «Україна для кожної дитини».

У День сім'ї в Україні запустили єдину державну онлайн-платформу про усиновлення-Фото 1

15 травня, у Міжнародний день сім’ї, Міністерство соціальної політики Українизапустило онлайн-платформу «Україна для кожної дитини». Це — єдина державна онлайн-платформа про усиновлення та сімейні форми виховання. Вона задумана, як покрокова дорожня карта. І призначена для родин, які хочуть допомогти дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

Тут зібрана вся необхідна тематична інформація та ресурси. На платформі можна отримати алгоритм дій, щоб прийняти дитину у свою сім’ю. А також дізнатися про усиновлення, сімейні форми виховання та патронат. Почути історії дітей і родин, які вже мають досвід усиновлення або виховання в сімейних формах. Тут є розділ «Лінія турботи», де можна знайти потрібного експерта, а також онлайн-курс про усиновлення «Народжені серцем». Курс складається з чотирьох модулів. Він містить відеолекції для тих, хто планує прийняти у свою родину дітей. Навчання безкоштовне. 

У Міністерстві зазначають, що онлайн-платформа — перши1 крок до діджиталізації системи догляду та підтримки дітей. Наступним кроком стане побудова комплексної системи для упорядкування інформації про дітей, які потребують підтримки держави. Нова система має забезпечити більш прозорий і зрозумілий механізм подання документів та проходження навчання кандидатами в усиновлювачі, прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни й піклувальники, патронатні вихователі.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Міністерство соціальної політики України

Читайте також: ЯК РОСІЯ ВИКРАДАЄ ДІТЕЙ З УКРАЇНИ. РЕЗУЛЬТАТИ МІЖНАРОДНОГО РОЗСЛІДУВАННЯ

Статті на тему