UA
RU

Енергія в наших руках: чат-бот від YASNO та рекомендації від УкрЕнерго

Редагувати переклад

Як ми вже зрозуміли, головна мета країни-терориста – це залишити міста України без світла та тепла.

Українська влада ще задовго до масових атак дронів та ракет попереджала жителів нашої країни про те, що варто підготуватися до суворої та холодної зими. Зараз це питання стало ще гострішим, коли росія почала обстрілювати об'єкти енергетичної інфраструктури, щоб паралізувати великі українські міста.

Але ми українці і ми вистоємо, незважаючи ні на що. Тому ми вже писали про те, як допомогти нашій державі і собі максимально скоротити використання енергії, але щоб не жертвувати своїм комфортом. Енергокомпанії у свою чергу створюють умови, щоб ми могли контролювати ситуацію та вживати необхідних заходів. Так, наприклад, УкрЕнерго представив тимчасову таблицю, коли краще використовувати ті чи інші побутові предмети, щоб розвантажити електромережу. 

Енергія в наших руках: чат-бот від YASNO та рекомендації від УкрЕнерго-Фото 1

Виходячи з цього графіка, пранням займатись краще з 23:00 до 6:00. Це дозволить зменшити використання електрики та заощадити гроші, якщо у вас налаштований нічний тариф. Така ж історія і з бойлером та обігрівачами. Оптимальним часом для приготування їжі буде проміжок з 9:00 до 17:00 та з 23:00 до 6:00. 

Читайте також: Правила двох стін і виходів: як врятуватися під час ракетних обстрілів

Ще один корисний додаток від енергетичної компанії YASNO. Вона запустила нову функцію у своєму чат-боті у Telegram. Тут ви зможете налаштувати собі повідомлення про можливе відключення світла. Зробити це дуже просто: 

  1. Підпишіться на чат-бот YASNO;
  2. У головному меню виберіть функцію "Можливі вимкнення";
  3. Натисніть “Підписатися на повідомлення”

Це дасть можливість завчасно отримати інформацію про те, коли та де буде вимкнено електроенергію. Коли ви отримаєте подібне оповіщення, варто подбати про те, щоб ваші побутові предмети, такі як бойлер, пральна машинка, кондиціонери та інші енерговитратні прилади, щоб зменшити навантаження на мережу, і це допоможе не вимикати електроенергію.

Давайте будемо більш усвідомленими і намагатимемося разом економити електроенергію і стати ще сильнішими, ніж були вчора.

Статті на тему